Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Jak zaoszczędzić na wystroju wnętrz?

Kupno nowego mieszkania to dopiero pierwszy etap całej inwestycji. Pozostaje nam jeszcze aranżacja wnętrz, a to często bywa kosztowniejsze niż nam się z początku wydaje. Prezentujemy kilka prostych chwytów, które pozwolą nam zaoszczędzić niemałą sumę i cieszyć się z pięknego wykończenia.

Czytaj

Doradca finansowy a zakup mieszkania

Myśląc o kupnie nowego mieszkania zastanawiamy się często nad formą pozyskania kredytu. Możemy sami ubiegać się o kredyt w banku lub skorzystać z usług doradcy finansowego. Co jest lepsze?

Czytaj

Jak wykorzystać wolną przestrzeń w domu?

Nowe mieszkanie możemy w łatwy sposób zagracić. Często nie jesteśmy świadomi wykorzystania wolnych przestrzeni w naszym domu czy mieszkaniu. Warto wygospodarować taką dodatkową przestrzeń. Jak to zrobić?

Czytaj

Zagospodarowanie poddasza. Kilka cennych uwag

Wśród kupujących nowe mieszkanie deweloperskie dużym zainteresowaniem cieszą się lokale dwupoziomowe z częścią poddasza do zagospodarowania. Na co warto zwrócić uwagę przy aranżacji poddasza czy strychu?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu