Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Czytaj

System centralnego odkurzania. Co to takiego?

Gdy słyszysz hasło "centralny system odkurzania" w pierwszym momencie możesz pomyśleć, że ktoś zrobił porządną literówkę i pomylił odkurzanie z ogrzewaniem. Nic bardziej mylnego! Odkurzacze centralne jeszcze nie są aż tak popularnym rozwiązaniem, jednak niosą ze sobą mnóstwo korzyści.

Czytaj

Dlaczego Przylep jest doskonałą lokalizacją?

Jeśli przymierzacie się do budowy domu jednorodzinnego, mamy dla Was lepsze rozwiązanie. Osiedle Lewendowa Idylla w Przylepie łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania na wsi, które nie wiąże się jednocześnie z wyprowadzką daleko poza jego granice.

Czytaj

Styl skandynawski w mieszkaniu

Minimalistyczny i przytulny styl skandynawski skradł serca Europejczyków. Jeśli również należysz do wielbicieli tego typu aranżacji wnętrz, koniecznie przeczytaj nasze wskazówki. Podpowiadamy, jak zastosować go w domu i o czym bezwzględnie należy pamiętać, aby nadać wnętrzu prawdziwego, północnego charakteru.

Czytaj

Skąd wziąć pieniądze na wykończenie mieszkania – kredyt hipoteczny czy gotówkowy?

Deweloperzy chętnie oferują swoim klientom opcję zakupu mieszkania na rynek pierwotny w wersji pod klucz. Większość osób jednak nadal preferuje zakup swojego wymarzonego lokum w standardzie deweloperskim. Wykończenie mieszkania na własną rękę to duże przedsięwzięcie, na które często trzeba wziąć kredyt. Tylko jaki? Hipoteczny czy gotówkowy? Podpowiadamy!

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu