10 praktycznych porad, jak zorganizować przeprowadzkę

Kupiłeś dom i zastanawiasz się, jak zorganizować przeprowadzkę? Oto 10 praktycznych porad, dzięki którym przenosiny powinny pójść w miarę szybko i gładko.

Czytaj

Standardy wykończenia domów Solid-Bud

Staranny wybór materiałów i technologii dla każdego domu to bardzo ważny etap prac. To od nich zależy funkcjonalność budynków i komfort ich użytkowania przez przyszłych właścicieli. Równie ważne są walory estetyczne, które zapewnią domownikom lokum zachwycające oko przez lata, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia.

Czytaj

Zakup mieszkania – podatki

Zakup nieruchomości wiąże się z koniecznością zapłaty podatku – jego rodzaj i wysokość różnią się jednak w zależności od tego, czy mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego czy wtórnego. Jakich opłat mogą spodziewać się kupujący nieruchomość? Przeczytajcie.

Czytaj

Dom czy mieszkanie – co wybrać?

Chociaż zainteresowanie domami jednorodzinnymi w ustronnej części miasta rośnie, ilość zwolenników mieszkań w bloku jest nadal wysoka. Ich właściciele cenią sobie bliskość sąsiadów i lokalizację w pobliżu centrum. Czy można te kwestie pogodzić i mieszkać w domu, ciesząc się zaletami, jakie oferuje mieszkanie?

Czytaj

Zamieszkaj w Raculi!

Bliskość miasta połączona z urokami życia na wsi sprawiają, że Racula to bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania, na które decyduje się coraz więcej mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Poznaj bliżej zalety tej lokalizacji.

Czytaj

Zieleń, natura i cisza na co dzień? Zamieszkaj w Idylli!

Cisza, niezmącona miejskim zgiełkiem, zieleń lasów, prywatność i swoboda – w takich warunkach wypoczywasz najlepiej? Teraz możesz cieszyć się nimi codziennie, wybierając dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Zielonej Góry.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu