Jak przygotować się do rozmowy z deweloperem?

Decydując się na mieszkanie deweloperskie, otrzymujesz dostęp do szerokiej oferty nowych mieszkań. Przed spotkaniem z deweloperem zastanów się nad lokalizacją, która najbardziej Ci odpowiada – czy jest to centrum miasta czy raczej obrzeża. Zdecyduj także jaki metraż byłby optymalny dla Ciebie i Twojej rodziny, a także jakimi środkami dysponujesz: czy masz wkład własny, inne nieruchomości, czy planujesz wziąć kredyt hipoteczny.

Czy doradcy Solid-Bud pomogą mi w kwestiach związanych z kredytem hipotecznym?

Tak, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Wspólnie przeprowadzimy symulację Twojej zdolności kredytowej i dobierzemy ofertę najlepiej dostosowaną do Twoich możliwości. Podpowiemy także, w jaki sposób wykorzystać niefinansowe środki na zakup nowego mieszkania.

Czym jest prospekt informacyjny?

Prospekt informacyjny to dokument potwierdzający prawo dewelopera do prowadzenia inwestycji na wskazanej działce. Jest on niezwykle ważny dla każdego kupującego, ponieważ stanowi potwierdzenie powstania planowanej inwestycji.

Prospekt informacyjny zawiera terminy rozpoczęcia i zakończenia budowy, termin przeniesienia praw własności, plan zagospodarowania przestrzennego sąsiadujących działek, a także informację, w jaki sposób zabezpieczone są interesy nabywców.

Taki dokument otrzymasz od nas w chwili, gdy zainteresuje Cię konkretna inwestycja.

Jak przebiega współpraca z deweloperem krok po kroku?

Kiedy zdecydujesz się na wybrane lokum, dokonujemy rezerwacji nieruchomości i podpisujemy przedwstępną umowę deweloperską. Stanowi podstawę do ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Kolejnym etapem jest odbiór mieszkania. To moment, kiedy możesz sprawdzić standard wykończenia, zweryfikować spójność lokum z projektem.

Gdy mieszkanie deweloperskie jest już gotowe i w pełni oddane do użytkowania, wówczas podpisujemy umowę ostateczną w obecności notariusza.

Czy z umowy przedwstępnej można się wycofać?

Tak, z umowy przedwstępnej możesz się jeszcze wycofać przed dokonaniem zakupu mieszkania, na przykład w sytuacji, kiedy nie otrzymasz kredytu hipotecznego. Warunki rezygnacji  oraz odzyskania wpłaconego zadatku określone są w dokumencie.

Co oznacza "wykończenie pod klucz"?

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wzbogaciliśmy ofertę o możliwość tzw. wykończenia mieszkania „pod klucz”. Oznacza to, że dokonując zakupu nie otrzymujesz surowych ścian, ale w pełni wykończone mieszkanie, przygotowane według jednego z wybranych projektów. O szczegóły oferty spytaj naszego doradcę.

SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu