Deweloper z Zielonej Góry – co wyróżnia Solid-Bud?

Solid-Bud to deweloper z Zielonej Góry, który cieszy się ogromnym zaufaniem i pozytywną opinią wśród osób szukających swojego wymarzonego domu. Co wyróżnia naszą ofertę? Poznaj atuty Solid-Budu!

Wybieramy najlepsze lokalizacje

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i zobacz sam, że wybrane przez nas lokalizacje to idealne miejsca do życia. Racula, Przylep, Stary Kisielin to dzielnice Zielonej Góry słynące z ciszy, spokoju i bliskości natury, a dojazd z centrum zajmuje dosłownie kilka minut. Wybierając dokładne działki, dbamy o to, aby były położone na uboczu, z dala od głównej drogi, ale blisko obiektów rekreacyjnych, sklepów czy szkół.

Aktualnie budujemy niewielkie osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na ul. Widokowej w Raculi. Zostały już ostatnie wolne lokale, zobacz!

Stawiamy na kameralność

Stawiamy na niewielkie inwestycje, dostarczając klientom przestronne domy i lokale z niewielką liczbą sąsiadów, a dużą dawką prywatności. Nasze realizacje to kameralne osiedla, bliźniaki lub budynki z kilkoma lokalami mieszkalnymi. Dlaczego?

Solid-Bud to deweloper z Zielonej Góry, który słynie z dbałości o komfort swoich klientów. To zasługa konsekwentnej realizacji misji firmy i indywidualnego podejścia do każdego przyszłego właściciela domu Solid-Bud. Rozmawiając z klientami, poznajemy ich potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu każda następna inwestycja jest coraz lepsza i bliższa ideałowi. W ten sposób pokazujemy, że dom od dewelopera potrafi spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób i nie musi kojarzyć się z ogromnymi inwestycjami.

Budujemy z solidnych materiałów

Prezentując klientowi jego przyszły dom, dokładnie opisujemy standard wykończenia. Dzięki temu klient doskonale wie, jakie materiały stosujemy , zna grubość każdej ściany co do centymetra oraz przebieg wszystkich instalacji. Stawiamy na pełną transparentność, niczego nie ukrywamy. Nasi kierownicy są do dyspozycji i chętnie odpowiadają na pytania dotyczące budowy. Dodatkowo nasi klienci mogą wziąć udział w programie lojalnościowym i otrzymać atrakcyjne zniżki u partnerów Solid-Budu, sprawdzonych dystrybutorów i producentów materiałów do wykończenia wnętrz.

Oferujemy wykończenie pod klucz

Usługa wykończenia pod klucz to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy marzą o wprowadzeniu się do gotowego domu. Dlatego planując każdą inwestycję, przygotowujemy kilka gotowych projektów wnętrz, z których mogą skorzystać przyszli właściciele domów Solid-Bud. Więcej na temat usługi wykończenia pod klucz dowiesz się z tego artykułu. Chcesz zobaczyć, jakie projekty przygotowaliśmy dla naszej najnowszej inwestycji? Zapytaj o szczegóły przedstawiciela handlowego!

Deweloper z Zielonej Góry? Wybierz Solid-Bud!

Każda inwestycja Solid-Budu wyróżnia się kameralnością i jakością wykonania. Co więcej, budujemy w atrakcyjnych lokalizacjach, blisko natury oraz z dogodnym dojazdem do centrum. Szukasz domu od zaufanego dewelopera w Zielonej Górze? Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na Solid-Bud! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i umów się na prezentację!

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu