Dlaczego Przylep jest doskonałą lokalizacją?

Jeśli przymierzacie się do budowy domu jednorodzinnego, mamy dla Was lepsze rozwiązanie. Osiedle Lewendowa Idylla w Przylepie łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania na wsi, które nie wiąże się jednocześnie z wyprowadzką daleko poza jego granice.

Na początek przenieśmy się w czasie. Mocno do tyłu! Wieś Przylep powstała około 1400 roku, a jej pierwszym właścicielem był Siegmund von Lesslau z rodu Landeskronów. Osada położona nad Złotą Łączą posiadała cztery młyny wodne. W latach 1860 – 1884 zbudowano brukowaną drogę łączącą wieś z Zieloną Górą. W 1870 r. uruchomiono linię kolejową i stację. W 1908 r. Przylep posiadał aż 12 hektarów bardzo dobrych i wydajnych winnic. Historia nam najbliższa? W 2014 r. Przylep podobnie jak inne podzielonogórskie miejscowości został włączony do granic Zielonej Góry.

Położenie osiedla

Osiedle Lawendowa Idylla mieści się przy ul. Handlowej. To niecałe 8 km od ścisłego centrum miasta i 4,5 kilometra do centrum handlowego Auchan. Przylep znajduje przy Trasie Północnej, co zapewnia łatwy wyjazd w kierunku Wrocławia, Poznania czy Żar. Ułatwia także podróżowanie po mieście – wycieczki na zakupy czy CRS oznaczają płynną jazdę bez stania w korkach. Kolejna zaleta położenia to bliskość lasu, co oznacza ciszę i spokój, a także daje możliwość uprawiania sportów (bieganie, rower) w zielonej scenerii. Odwożenie maluchów do szkoły? Osiedle znajduje się w odległości 2 km od szkoły podstawowej. Tutaj również nie musimy się martwić o stanie w korkach.

Co w standardzie?

Nasza inwestycja to osiem bezczynszowych domów jednorodzinnych o powierzchni 104 m kw. W cenie każdego mieszkania zapewniamy:

  • ogrzewanie podłogowe na parterze
  • okna trzyszybowe
  • rolety elektryczne
  • sieć centralnego odkurzacza
  • instalację alarmową

Do każdego z mieszkań przynależy ogródek, taras, chodniki i dwa miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową. Posadzone zostaną także drzewka ozdobne, zamontowane lampy ogrodowe, a reszta terenu jest przygotowana pod zasiew. Osiedle Lawendowa Idylla świetnie łączy w sobie zalety cichego życia na wsi, które znajduje się na przedmieściach dużego miasta. Masz więcej pytań odnośnie naszej oferty? Umów się na rozmowę już teraz.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu