Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Dom od dewelopera to własna przestrzeń i ogród

Nawet zwolennicy mieszkań przyznają, że w trakcie pandemii dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu z dala od centrum miasta jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż lokal w bloku, w którym mieszka kilkaset osób. Dom z osobnym wejściem znacznie zmniejsza kontakt z potencjalnie chorym sąsiadem, a w przypadku konieczności ograniczenia wyjść do minimum, mamy do dyspozycji własny ogród, w którym możemy wypocząć, zaczerpnąć świeżego powietrza, złapać kontakt z naturą lub stworzyć mały plac zabaw dla dzieci.

Dom od dewelopera urządzisz tak, jak chcesz

Sam decydujesz, jak ma wyglądać wnętrze Twojego domu, a do tego znacząco ograniczasz koszty jego metamorfozy. Wykończenie domu deweloperskiego jest tańsze niż remont generalny nieruchomości z rynku wtórnego. A jak to się ma do pandemii? Jeśli nie możesz lub nie chcesz teraz odwiedzać marketów budowlanych, sklepów meblowych czy salonów łazienek, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie usługa wykończenia pod klucz oferowana przez deweloperów. Solid-Bud także oferuje taką opcję swoim klientom. O szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela!

Zobacz ten artykuł: Wykończenie pod klucz – czy to się opłaca?

Dom od dewelopera - dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Wybierając dom od dewelopera, wiesz o nim wszystko

Wolisz kupić dom z czystą kartą, czy taki z historią, o którym wiesz tylko tyle, ile dowiesz się od aktualnych właścicieli? Dom od dewelopera budzi większe zaufanie, ponieważ posiadasz pełną wiedzę na jego temat. W przypadku zakupu nieruchomości z rynku wtórnego często sami właściciele nie pamiętają dokładnie, kiedy były wykonywane ostatnie remonty bądź modernizacje, a jeśli budynek jest starszy, zawartość ich ścian może okazać się tajemnicą.

W dobie pandemii, gdy każdy powinien dbać o zdrowie swoje i innych, odwiedzanie domów z rynku wtórnego podnosi ryzyko zarażenia się. Gdy wybierasz dom od dewelopera, masz pewność, że jego wnętrze jest bezpieczne, a sam kontakt z obcymi osobami jest całkowicie ograniczony.

Dom od dewelopera to pewna inwestycja

Oczywiście, jeśli wybierasz ofertę od dewelopera o ugruntowanej pozycji, takiego jak Solid-Bud. Decydując się na dom od Solid-Budu, znasz wszystkie koszty od samego początku. Nasz przedstawiciel omawia z Tobą szczegóły inwestycji, pokazuje okolicę, przedstawia ofertę i wolne domy. Poznasz także standard wykończenia oraz materiały, z jakich budujemy. Tutaj nic Cię negatywnie nie zaskoczy. Przeczytaj ten artykuł: Deweloper z Zielonej Góry – co wyróżnia Solid-Bud?

W dobie pandemii wybierz zaufanego dewelopera

Świadomie postawiliśmy na budowę niewielkich osiedli, ponieważ w ten sposób nasi klienci otrzymują gwarancję prywatności i wysokiej jakości wykonania. Słyniemy z zacisznych lokalizacji blisko natury, które dzisiaj stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Jedną z nich jest nasza najnowsza inwestycja na ul. Widokowej w Raculi. To 24 lokale w zabudowie bliźniaczej, każdy z własnym ogrodem i miejscem parkingowym przed wejściem. Jesteś zainteresowany zakupem? Spiesz się, zostały już ostatnie wolne domy!

Do każdego podchodzimy indywidualnie, dostosowując termin i formę spotkania do preferencji klienta. Nasi przedstawiciele handlowi zachowują wszelkie standardy bezpieczeństwa. Napisz lub zadzwoń!

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu