Ostatnie domy na sprzedaż – Racula, ul. Widokowa

Szukasz idealnego miejsca do życia w atrakcyjnej dzielnicy Zielonej Góry? Zobacz naszą najnowszą inwestycję w Raculi. Na ul. Widokowej zostały już ostatnie domy na sprzedaż! Sprawdź, dlaczego to osiedle jest tak wyjątkowe.

Nowoczesne domy na sprzedaż w Zielonej Górze

Ulica Widokowa to jedna z bocznych ulic w centrum Raculi. To popularna, dobrze skomunikowana dzielnica Zielonej Góry, która cieszy się ogromną popularnością wśród osób szukających domu. W zaledwie kilka minut można dojechać do trasy S3, Parku Naukowo-Technologicznego w Nowym Kisielinie, rynku czy WOSiRu w Drzonkowie, nowoczesnego kompleksu sportowego. Racula jest atrakcyjną lokalizacją, dlatego nieruchomości tam położone nie tracą na wartości nawet po wielu latach.

Ulicę Widokową od głównej drogi dzieli dystans zaledwie 500 metrów, a mimo to jest cichą i spokojną okolicą z, jak sama nazwa wskazuje, naprawdę cudownymi widokami. Dookoła znajduje się jedynie las i zabudowa jednorodzinna. Całe osiedle składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli z 24 lokali mieszkalnych. To idealne warunki mieszkalne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających nowoczesnego domu z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Domy na sprzedaż - ul. Widokowa w Raculi, Zielona Góra

Jak wygląda w środku dom na sprzedaż na ul. Widokowej?

W ofercie Solid-Bud znajdują są dwa rodzaje lokali: o powierzchni użytkowej 96,30 m2 lub 109,88 m2. Ceny zaczynają się już od 395 tysięcy złotych. Każdy z nich posiada przedsionek, przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, dwa lub trzy pokoje w zależności od wybranego wariantu, łazienkę z piecem i miejscem na pralkę. Poddasze jest na tyle obszerne, że istnieje możliwość podzielenia go np. na korytarz, sypialnię i garderobę. Na wybranych działkach można postawić jednostanowiskową wiatę przylegającą do budynku lub dwustanowiskową wiatę wolnostojącą.

Z jakich materiałów powstają domy Solid-Bud

Każdy dom stawiany w ramach inwestycji na ul. Widokowej opiera się na fundamentach żelbetowych, a ścianka fundamentowa została zailzolowana podwójną warstwą dysperbitu. Zadbaliśmy również, aby ściana nośna w domach bliźniaczych była wykończona materiałami dźwiękoszczelnymi. Stosujemy wyłącznie 3-szybowe okna energooszczędne wyposażone w nawiewniki. Dodatkowo przy wszystkich oknach na parterze są wstawione skrzynki pod rolety elektryczne, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy proces ich montażu. Na parterze w salonie, kuchni, łazience i wiatrołapie znajduje się ogrzewanie podłogowe. W pokojach na parterze i poddaszu zamontowaliśmy grzejniki. Szczegółowe informacje wraz z przykładowymi stosowanymi materiałami i sprzętem znajdują się tutaj.

Dom w zabudowie bliźniaczej

To już ostatnie dostępne domy na sprzedaż!

Zostało już tylko kilka dostępnych lokali mieszkaniowych przy ul. Widokowej. Szukasz nowoczesnego domu wykonanego z materiałów wysokiej jakości? Koniecznie zobacz inwestycję Solid-Bud. Wybierając nasze domy na sprzedaż, masz gwarancję wyboru domu od zaufanego i polecanego dewelopera z Zielonej Góry.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu