Deweloper Zielona Góra – jak przebiega współpraca?

Jeśli „Deweloper Zielona Góra” to jedno z najczęściej wpisywanych przez Ciebie haseł w wyszukiwarce, prawdopodobnie planujesz zakup domu lub mieszkania. Jednak zanim to zrobisz, dowiedz się, jak przebiega współpraca z inwestorem. Jak się przygotować i na co warto zwrócić uwagę?

Sprawdź swoje możliwości finansowe

Zakup domu to inwestycja, do której należy się odpowiednio przygotować. Przed wizytą w biurze dewelopera i rezerwacją domu zweryfikuj swoje możliwości finansowe. Jeśli nie dysponujesz całą kwotą, sprawdź, na jakim poziomie posiadasz zdolność kredytową oraz fundusze na wkład własny. Banki posiadają różne kryteria, dlatego najlepiej skorzystaj z usług doradcy finansowego, który sprawdzi ofertę kilku instytucji. Przygotowanie się pod kątem finansowym jeszcze przed wyborem nieruchomości, znacząco przyspieszy proces jej kupna, gdy już znajdziesz ten wymarzony dom, szczególnie gdy w tej lokalizacji został już tylko jeden, a zainteresowanych nabywców jest więcej.

Wybierz idealny wynik na hasło „deweloper Zielona Góra”

Kluczem do sukcesu w poszukiwaniu idealnego domu na rynku pierwotnym jest sprawdzony deweloper. Zielona Góra to miasto, w którym funkcjonuje wielu inwestorów, ale nie wszyscy słyną z wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnych lokalizacji. Dlatego sprawdź opinie na temat różnych firm. Może ktoś wśród Twoich znajomych kupował ostatnio nieruchomość? Jeśli tak, poproś go o podzielenie się wrażeniami i pokazanie stanu budynku. Jednak zanim wyciągniesz wnioski, zdobądź kilka niezależnych opinii.

Sprawdź wyniki w wyszukiwarce na hasło „deweloper Zielona Góra” i porównaj ofertę różnych. Skup się na lokalizacjach, w których budują, typie nieruchomości (dom wolnostojący, dom szeregowy, dom w zabudowie bliźniaczej itp.), wielkości stawianych osiedli i ich infrastrukturze. Sprawdzeni i godni zaufania deweloperzy dbają o optymalne przedstawienie swojej oferty, dzięki czemu od początku wiesz, czy dana inwestycja odpowiada Twoim potrzebom. Na stronie takiej firmy z pewnością znajdziesz dokładną lokalizację wraz z planem osiedla, kartę PDF z rozkładem domu, cenę oraz szczegóły dotyczące standardu wykończenia.

Właśnie takie informacje (i jeszcze więcej) są dostępne na stronie Solid-Budu. Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie oznacza to, że nasza oferta już Cię zainteresowała. Dowiedz się, jak przebiega współpraca z nami i dlaczego warto spotkać się z przedstawicielem Solid-Budu.

Nawiązujemy współpracę

Nie musisz być ekspertem w branży nieruchomości, aby przejść cały proces bezstresowo. W Solid-Budzie dbamy o naszych klientów, dlatego po kolei wyjaśniamy proces współpracy i informujemy o następnych krokach.

Jeśli inwestycja jest już w toku, przedstawiciel z pewnością zaproponuje Ci spotkanie na budowie, podczas którego nie tylko opowie o szczegółach realizacji, ale także oprowadzi po terenie i pokaże, gdzie będzie stał wybrany przez Ciebie dom. To jest moment, w którym możesz zadawać tyle pytań, ile tylko chcesz. Przedstawiciel zawsze chętnie na nie odpowie, rozwieje wątpliwości, doradzi. Zależy nam na zadowoleniu klientów i pełnej transparentności, dlatego nie ukrywamy żadnych informacji.

Gdy spodoba Ci się dana lokalizacja, otrzymasz prospekt informacyjny. To dokument, które potwierdza prawo dewelopera do prowadzenia tej konkretnej inwestycji oraz jej powstanie. W prospekcie znajdziesz terminy rozpoczęcia i zakończenia budowy, przeniesienia praw własności, plan zagospodarowania przestrzennego sąsiadujących działek, sposób zabezpieczenia interesów nabywców.

Zakup domu od dewelopera

Po podjęciu finalnej decyzji o zakupie domu, podpisujemy przedwstępną umowę deweloperską, która jest niezbędna do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Z umowy możesz zawsze się wycofać, np. z powodu nieotrzymania kredytu. Szczegółowe warunki rezygnacji znajdziesz w jej treści.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu środków, następuje odbiór gotowej nieruchomości. Jeśli wybrałeś usługę wykończenia pod klucz, Twój dom będzie w pełni przygotowany na wprowadzenie się nowych właścicieli. W przypadku braku uwag w trakcie odbioru, przechodzimy do etapu podpisania umowy ostatecznej w obecności notariusza. Gratulujemy zakupu nowego domu!

Solid-Bud to sprawdzony deweloper z Zielonej Góry

O sukcesie Solid-Budu świadczy zadowolenie naszych klientów. Do tej pory zrealizowaliśmy niejedną inwestycję, budując osiedle domów jednorodzinnych lub budynek mieszkalny. Szukasz domu w Zielonej Górze? Domy w zabudowie bliźniaczej na ul. Widokowej w Raculi powinny Cię zainteresować. To nowoczesne, niewielkie osiedle położone blisko lasu, a jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum miasta. Poznaj szczegóły!

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu