Poznaj nas: Paweł Mleczko

Chcemy, żebyście poznali nas trochę bliżej - dziś przedstawiamy Wam Pawła Mleczko, odpowiedzialnego w Solid-Bud głównie za sprawy kadrowe. Co lubi w naszej firmie i jak mu się tu pracuje?

  • Paweł, za co odpowiadasz w Solid-Bud?

Jestem odpowiedzialny za sprawy kadrowe, głównie zajmuję się pracownikami z Ukrainy. Czasami staram się pomagać w jakichś pracach koordynacyjnych.

  • Jak dużym zespołem dysponujecie?

Stała ekipa to od 12 do 15 osób. Liczba zależy od spraw wizowych pracowników z Ukrainy, którzy wykonują u nas głównie prace elewacyjne. Taka kameralna ekipa to wynik braku ciągłości inwestycji – czasami powstają równocześnie cztery budynki, innym razem nie mamy zbyt dużo pracy, bo akurat zamknęliśmy wszystkie realizacje. Zwykle jednak prace się zazębiają, ale wiadomo, że elewacja jest zawsze na końcu i czasem trzeba trochę poczekać, aż budynek powstanie. Za projektowanie budynków odpowiadają firmy zewnętrzne.

  • Która realizacja jest Twoją ulubioną?

Zdecydowanie realizacja Racula, ulica Cierniaka. Ten projekt jest projektem prostym i zarazem w 100 % funkcjonalny. Patrząc pod kątem młodych małych rodzin jest to chyba na tę chwilę najlepsza propozycja w Zielonej Górze – cenowo i poz względem funkcjonalności.

  • Jaką chcecie być firmą? Jakie macie plany?

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że pracuję z takim człowiekiem jak Sebastian – jest to osoba, która jak się zaweźmie to zdecydowanie swój cel osiągnie. Na razie chcemy iść w kierunku czworaków, tym zasłynęliśmy na rynku lokalnym. Wykorzystujemy najlepsze materiały, jesteśmy bardzo otwarci na propozycje klientów, oferujemy możliwość własnej aranżacji nieruchomości. Nasi klienci zdecydowanie nas chwalą i to widać – około 90% nowych klientów przychodzi do nas z polecenia. Komuś dobrze się mieszka w naszej realizacji, to opowie o tym kuzynostwu czy dobrym znajomym i ci ludzie przychodzą do nas. Fajna sprawa!

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu