Zieleń, natura i cisza na co dzień? Zamieszkaj w Idylli!

Cisza, niezmącona miejskim zgiełkiem, zieleń lasów, prywatność i swoboda – w takich warunkach wypoczywasz najlepiej? Teraz możesz cieszyć się nimi codziennie, wybierając dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Zielonej Góry.

Domy w zabudowie bliźniaczej

Zielona Góra to miasto, oferujące wiele zachwycających terenów, które mimo świetnie skomunikowanej z centrum lokalizacji, zapewniają spokój i upragnioną ciszę po długim dniu w pracy. Na takich właśnie terenach powstają osiedla domów szeregowych Solid-Bud – bliskie natury, oddalone od zgiełku miasta, posiadające taras z ogródkiem, gdzie każdy może wypocząć i odzyskać zasoby energii, ciesząc się pięknymi, zielonymi widokami. Domy posiadają parter i piętro, oddzielając część codzienną od prywatnej, strych, a także ogórek z tarasem. W dużym pokoju dziennym znajduje się miejsce na kominek, który stworzy idealny klimat w zimniejsze dni, ograniczając konieczność korzystania z ogrzewania elektrycznego. Duże przeszklenia zapewniają natomiast stały dopływ naturalnego światła.

Osiedle Lawendowa Idylla

Liczące 96,12 mkw domy Lawendowej Idylli to połączenie komfortu i funkcjonalności. Oprócz tego, że posiadają wysoki potencjał energooszczędny, gwarantujący niższe rachunki za energię elektryczną, są to także mieszkania bezczynszowe. Zielona Góra oferuje w tym rejonie wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi, m.in. zespół szkolny, w którym funkcjonuje przedszkole oraz szkoła podstawowa, bliskość rozległych lasów, zachęcających do zajęć rekreacyjnych i sportów oraz niewielką rzekę Łączę, spajającą zielony krajobraz. To idealne miejsce dla par z dziećmi, a także starszych osób, szukających ucieczki od miejskich hałasów.

Osiedle Leśna Idylla

Bardzo kameralne osiedle bezczynszowych domów powstaje także w Raculi. Ich właściciele będą się mogli cieszyć przestronnymi mieszkaniami o powierzchni użytkowej 91,08 mkw w zabudowie dwusegmentowej. Osiedle położone jest niedaleko centrum Zielonej Góry, gdzie samochodem można dotrzeć w ciągu 10 min. Popularny Focus Mall znajduje się w odległości ok. 5 min. Dzieci i młodzież mogą korzystać ze znajdującego się w Raculi orlika, basenu, skate parku i stadniny koni. Jest tutaj także szkoła podstawowa, kościół oraz sklepy spożywcze.

Dom jak mieszkanie

Zaletą bezczynszowych domów z ogródkiem – poza lokalizacją – jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający pełen komfort wszystkim domownikomą zaletą jest oddzielenie części codziennej od prywatnej, która znajduje się na piętrze. Na parterze połączenie salonu i jadalni z otwartą kuchnią zapewnia przestronne wnętrze, pełne światła i doskonałe do spędzania wspólnego czasu z rodziną.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu