Dlaczego Przylep jest doskonałą lokalizacją?

Jeśli przymierzacie się do budowy domu jednorodzinnego, mamy dla Was lepsze rozwiązanie. Osiedle Lewendowa Idylla w Przylepie łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania na wsi, które nie wiąże się jednocześnie z wyprowadzką daleko poza jego granice.

Na początek przenieśmy się w czasie. Mocno do tyłu! Wieś Przylep powstała około 1400 roku, a jej pierwszym właścicielem był Siegmund von Lesslau z rodu Landeskronów. Osada położona nad Złotą Łączą posiadała cztery młyny wodne. W latach 1860 – 1884 zbudowano brukowaną drogę łączącą wieś z Zieloną Górą. W 1870 r. uruchomiono linię kolejową i stację. W 1908 r. Przylep posiadał aż 12 hektarów bardzo dobrych i wydajnych winnic. Historia nam najbliższa? W 2014 r. Przylep podobnie jak inne podzielonogórskie miejscowości został włączony do granic Zielonej Góry.

Położenie osiedla

Osiedle Lawendowa Idylla mieści się przy ul. Handlowej. To niecałe 8 km od ścisłego centrum miasta i 4,5 kilometra do centrum handlowego Auchan. Przylep znajduje przy Trasie Północnej, co zapewnia łatwy wyjazd w kierunku Wrocławia, Poznania czy Żar. Ułatwia także podróżowanie po mieście – wycieczki na zakupy czy CRS oznaczają płynną jazdę bez stania w korkach. Kolejna zaleta położenia to bliskość lasu, co oznacza ciszę i spokój, a także daje możliwość uprawiania sportów (bieganie, rower) w zielonej scenerii. Odwożenie maluchów do szkoły? Osiedle znajduje się w odległości 2 km od szkoły podstawowej. Tutaj również nie musimy się martwić o stanie w korkach.

Co w standardzie?

Nasza inwestycja to osiem bezczynszowych domów jednorodzinnych o powierzchni 104 m kw. W cenie każdego mieszkania zapewniamy:

  • ogrzewanie podłogowe na parterze
  • okna trzyszybowe
  • rolety elektryczne
  • sieć centralnego odkurzacza
  • instalację alarmową

Do każdego z mieszkań przynależy ogródek, taras, chodniki i dwa miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową. Posadzone zostaną także drzewka ozdobne, zamontowane lampy ogrodowe, a reszta terenu jest przygotowana pod zasiew. Osiedle Lawendowa Idylla świetnie łączy w sobie zalety cichego życia na wsi, które znajduje się na przedmieściach dużego miasta. Masz więcej pytań odnośnie naszej oferty? Umów się na rozmowę już teraz.

Inwestowanie w nieruchomości – jak to robić?

Inwestowanie w nieruchomości w dobie niepewnej sytuacji gospodarczej to bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału i możliwość dodatkowego dochodu. Dowiedz się, jak możesz zarobić na zakupie domu lub mieszkania.

Czytaj

Co sprawdzić, kupując dom od dewelopera

Chcesz kupić dom? Patrz szerzej i nie skupiaj się na samym projekcie. Jest kilka rzeczy, dzięki którym ocenisz, czy dokonujesz słusznego wyboru. Jakich? Dowiedz się, co sprawdzić, kupując dom od dewelopera.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu