Poznaj nas: Paweł Mleczko

Chcemy, żebyście poznali nas trochę bliżej - dziś przedstawiamy Wam Pawła Mleczko, odpowiedzialnego w Solid-Bud głównie za sprawy kadrowe. Co lubi w naszej firmie i jak mu się tu pracuje?

  • Paweł, za co odpowiadasz w Solid-Bud?

Jestem odpowiedzialny za sprawy kadrowe, głównie zajmuję się pracownikami z Ukrainy. Czasami staram się pomagać w jakichś pracach koordynacyjnych.

  • Jak dużym zespołem dysponujecie?

Stała ekipa to od 12 do 15 osób. Liczba zależy od spraw wizowych pracowników z Ukrainy, którzy wykonują u nas głównie prace elewacyjne. Taka kameralna ekipa to wynik braku ciągłości inwestycji – czasami powstają równocześnie cztery budynki, innym razem nie mamy zbyt dużo pracy, bo akurat zamknęliśmy wszystkie realizacje. Zwykle jednak prace się zazębiają, ale wiadomo, że elewacja jest zawsze na końcu i czasem trzeba trochę poczekać, aż budynek powstanie. Za projektowanie budynków odpowiadają firmy zewnętrzne.

  • Która realizacja jest Twoją ulubioną?

Zdecydowanie realizacja Racula, ulica Cierniaka. Ten projekt jest projektem prostym i zarazem w 100 % funkcjonalny. Patrząc pod kątem młodych małych rodzin jest to chyba na tę chwilę najlepsza propozycja w Zielonej Górze – cenowo i poz względem funkcjonalności.

  • Jaką chcecie być firmą? Jakie macie plany?

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że pracuję z takim człowiekiem jak Sebastian – jest to osoba, która jak się zaweźmie to zdecydowanie swój cel osiągnie. Na razie chcemy iść w kierunku czworaków, tym zasłynęliśmy na rynku lokalnym. Wykorzystujemy najlepsze materiały, jesteśmy bardzo otwarci na propozycje klientów, oferujemy możliwość własnej aranżacji nieruchomości. Nasi klienci zdecydowanie nas chwalą i to widać – około 90% nowych klientów przychodzi do nas z polecenia. Komuś dobrze się mieszka w naszej realizacji, to opowie o tym kuzynostwu czy dobrym znajomym i ci ludzie przychodzą do nas. Fajna sprawa!

Jak urządzić mały salon? Kilka praktycznych porad.

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, nie zawsze jest on jednak wystarczająco dużym pomieszczeniem. Zdarza się, że musimy zrezygnować z wielkiego wygodnego narożnika i postawić skromną sofę. Jak urządzić mały salon, żeby nadal był dobrym miejscem na popołudniowy relaks po pracy?

Czytaj

Wpływ natury na zdrowie psychiczne

Nie od dziś wiadomo, że natura pozytywnie wpływa nie tylko na naszą sferę fizyczną, ale też na zdrowie psychiczne. Już kilkanaście minut spędzonych na łonie natury przyniesie nam ukojenie i spokojny umysł. Właśnie dlatego warto zamieszkać w miejscu, które będzie oferować nam bliskość przyrody.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu