Poznaj nas: Paweł Mleczko

Chcemy, żebyście poznali nas trochę bliżej - dziś przedstawiamy Wam Pawła Mleczko, odpowiedzialnego w Solid-Bud głównie za sprawy kadrowe. Co lubi w naszej firmie i jak mu się tu pracuje?

  • Paweł, za co odpowiadasz w Solid-Bud?

Jestem odpowiedzialny za sprawy kadrowe, głównie zajmuję się pracownikami z Ukrainy. Czasami staram się pomagać w jakichś pracach koordynacyjnych.

  • Jak dużym zespołem dysponujecie?

Stała ekipa to od 12 do 15 osób. Liczba zależy od spraw wizowych pracowników z Ukrainy, którzy wykonują u nas głównie prace elewacyjne. Taka kameralna ekipa to wynik braku ciągłości inwestycji – czasami powstają równocześnie cztery budynki, innym razem nie mamy zbyt dużo pracy, bo akurat zamknęliśmy wszystkie realizacje. Zwykle jednak prace się zazębiają, ale wiadomo, że elewacja jest zawsze na końcu i czasem trzeba trochę poczekać, aż budynek powstanie. Za projektowanie budynków odpowiadają firmy zewnętrzne.

  • Która realizacja jest Twoją ulubioną?

Zdecydowanie realizacja Racula, ulica Cierniaka. Ten projekt jest projektem prostym i zarazem w 100 % funkcjonalny. Patrząc pod kątem młodych małych rodzin jest to chyba na tę chwilę najlepsza propozycja w Zielonej Górze – cenowo i poz względem funkcjonalności.

  • Jaką chcecie być firmą? Jakie macie plany?

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że pracuję z takim człowiekiem jak Sebastian – jest to osoba, która jak się zaweźmie to zdecydowanie swój cel osiągnie. Na razie chcemy iść w kierunku czworaków, tym zasłynęliśmy na rynku lokalnym. Wykorzystujemy najlepsze materiały, jesteśmy bardzo otwarci na propozycje klientów, oferujemy możliwość własnej aranżacji nieruchomości. Nasi klienci zdecydowanie nas chwalą i to widać – około 90% nowych klientów przychodzi do nas z polecenia. Komuś dobrze się mieszka w naszej realizacji, to opowie o tym kuzynostwu czy dobrym znajomym i ci ludzie przychodzą do nas. Fajna sprawa!

Dlaczego warto mieszkać na przedmieściach?

Przedmieścia to wygodna lokalizacja do życia na co dzień. Szukamy coraz częściej spokojnego miejsca, które znajduje się z dala od zgiełku miejskiego ale nadal jest na tyle niedaleko centrum miasta, że codzienna komunikacja nie sprawia problemu. Jakie są zalety mieszkania na przedmieściach?

Czytaj

Jak urządzić kuchnię?

Kuchnia to serce domu - tutaj zdecydowanie dzieje się najwięcej. Ważne jest, żeby była przytulna i funkcjonalna. Jak urządzić kuchnię, żeby spełniała obie funkcje?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu