Budownictwo mieszkaniowe a jakość materiałów budowlanych

Kupując nowe mieszkanie, oczkujemy wygody i komfortu, a szeroka oferta deweloperów zdaje się wychodzić na przeciw tym oczekiwaniom. Którego jednak dewelopera wybrać? Najlepiej takiego, który otwarcie mówi o jakości materiałów budowlanych, z których powstają jego inwestycje.

Polacy kupują coraz więcej nowych mieszkań

Z raportu GUS (Główny Urząd Statystyczny) wynika, że w pierwszych pięciu miesiącach 2018 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem. Wzrosła również liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym oraz liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto.

W okresie styczeń-maj 2018 oddano 69942 mieszkania, to wychodzi o 6,9% więcej niż przed rokiem. Sami deweloperzy oddali do użytkowania 40227 mieszkań, co przekłada się na wzrost o 10,4% w analogii do poprzedniego roku. Nowe mieszkania deweloperskie budzą duże zainteresowanie kupujących. W Solid-Bud stawiamy na komfort nowych mieszkań, dlatego otwarcie mówimy o jakości materiałów, z których budowane są nasze obiekty. Nie przy każdym deweloperze ta jakość idzie w parze z ilością oddawanych lokali.

Jakość materiałów budowlanych w budownictwie

Jeszcze dwa lata temu Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa mówił o wielu nieprawidłowościach dotyczących stosowanych materiałów i wykonywana ociepleń w budownictwie mieszkaniowym. Zdarzało się, że nieuczciwi producenci i wykonawcy często wykorzystywali brak znajomości zagadnień technicznych przez klienta.

W Solid-Bud dajemy gwarancję jakości materiałów, z jakich budowane są nasze budynki mieszkalne. Wszystkie parametry materiałów budowlanych dostępne są na naszej stronie w zakładce NASZE STANDARDY. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniej jakości materiałów jesteśmy w stanie wykończyć mieszkania w zupełnie nowych standardach ekologicznych. Tak powstają i powstały nowe mieszkania w Zielonej Górze, na osiedlach Przylep i Racula.

W przypadku domów bezczynszowych w zabudowie szeregowej, w standardzie ocieplamy elewację, wykorzystujemy parapety z granitu, a dach wykładamy nowoczesną dachówką ceramiczną. Ponadto wstawiamy okna 5-komorowe, 3-szybowe, które posiadają znakomity współczynnik przenikania ciepła. Wnętrza wykańczane są tynkami gipsowymi, dzięki którym uzyskujemy równe powierzchnie gotowe do dalszej dekoracji.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu