Dlaczego warto spotkać się z deweloperem?

Chociaż część informacji o naszych usługach możesz znaleźć online, nie zawsze samo przeszukanie strony internetowej wystarczy. Szczególnie jeśli chodzi o tak dużą inwestycję, jaką jest zakup mieszkania. Często zachęcamy Was do odwiedzenia nas osobiście i porozmawiania twarzą w twarz. Dlaczego warto się spotkać z deweloperem?

Przygotuj swoje pytania

Na pewno masz masę pytań, które cały czas pozostają bez odpowiedzi. Oczywiście część z nich możesz zadać mailowo czy poprzez media społecznościowe. Pamiętaj jednak, że nie zawsze odpowiedz jest jasna i oczywista. Niekiedy odpowiedź na pytanie wymaga poruszenia wielu wątków, dopytania o kilka innych rzeczy, sprawdzenia dokumentacji. Łatwiej jest takie rozmowy przeprowadzać na żywo, otrzymując wszystkie informacje na bieżąco.  Przez Internet nie dostaniesz  oferty specjalnej, dobranej dla nas indywidualnie – w biurze dewelopera sprawa wygląda trochę inaczej. Poznajemy się, swoje możliwości i wymagania. Podczas wizyty poświęcimy Ci całą uwagę, tak aby omówić wszelkie zagadnienia związane z wybraną nieruchomością. Nasza odpowiedź nasunie Ci pewnie jeszcze kilka dodatkowych pytań – wymiana mailowa trwałaby pewnie klika dni, rozmowa zajmie tylko chwilę. Jeśli po naszym spotkaniu będą nasuwać Ci się kolejne pytania, chętnie odpowiemy mailowo lub… zaprosimy na kolejną rozmowę!

Prezentacja inwestycji

To, co widzisz w Internecie to wizualizacje i plany naszych inwestycji. Na spotkaniu z deweloperem możesz poznać więcej interesujących Cię szczegółów. Przede wszystkim, w naszym biurze przy Kożuchowskiej 7 w Zielonej Górze, będziesz miał okazję poznać i zobaczyć wszystkie plany zagospodarowania przestrzennego. To ważny punkt wizyty – dzięki temu, że lepiej poznasz szczegóły inwestycji, wybierzesz odpowiednie lokum. Pamiętaj, że nawet jeśli zobaczysz te dokumenty, prawdopodobnie niewiele Ci one powiedzą – dlatego właśnie przyda się ekspert, który na miejscu wyjaśni Ci wszystkie nieścisłości i wytłumaczy każdy szczegół. Będziesz też mógł porozmawiać z deweloperem o sąsiedztwie nieruchomości i jej lokalizacji. Poznając plany zagospodarowania będziesz też wiedzieć, czy istnieje możliwość, że w przyszłości naprzeciwko Twojego domu stanie jakiś inny budynek i zasłoni cały widok. To też rozmowa o preferowanych stronach świata, układzie mieszkania i możliwości aranżacji wnętrza.

Dowiesz się czegoś o sobie

Często jest też tak, że o niektórych myślach nawet nie pomyślałeś. Dopiero rozmowa z deweloperem może pomóc Ci określić swoje preferencje – zadajemy nieoczywiste pytania, próbujemy poznać Cię bliżej, żeby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie. Ty sam możesz zostać przez nas zainspirowany i dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. Może się nawet okazać, że rozwiązanie, które nie było w ogóle Twoim faworytem, nagle okaże się całkiem atrakcyjne. Wiemy jak rozmawiać z klientami,  o co pytać i co może być dla nich ważne. Pomożemy Ci znaleźć miejsce Twoich marzeń! Co prawdopodobnie nie udałoby się w trakcie rozmowy przez Internet 😉

 

 

 

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu