Trendy we wnętrzach na 2020 rok

Będziesz urządzać niedługo swoje mieszkanie? Sprawdź co będzie modne w wystroju wnętrz w 2020 roku!

Trendy wnętrzarskie zmieniają się bardzo szybko. Każdy nowy sezon wita nas innym stylem, odważnymi propozycjami i ciekawymi rozwiązaniami. Oczywiście są też elementy w wystroju wnętrz, które będą modne bez względu na upływ czasu. Urządzając swoje mieszkanie warto zorientować się co obecnie króluje we wnętrzarskich magazynach, ale postawić też na nutkę klasyki, która nigdy się nie starzeje. Co będzie modne w nadchodzącym roku?

Modne kolory w 2020

Rok 2020 zdecydowanie zdominowany kolorami ziemi. Główną inspiracją jest oczywiście natura! Wśród królujących barw będzie kolor piaskowy, brązowy, zielony, a nawet rudy. Ich połączenie może dać naprawdę ciekawe rezultaty we wszystkich wnętrzach! Zdecydowanie zabraknie nudy, będzie przytulnie i ciepło!

Etniczne wzory

Etniczne wzory po raz kolejny zdobywają salony! Ten trend będzie szedł w parze z innymi wyrazistymi teksturami. Trendy wnętrzarskie głównie kręcą się przy motywach afrykańskich, które świetnie będą się komponować z kolorami modnymi w 2020 roku. Jeśli jesteś typem, który lubi gdy we wnętrzach dużo się dzieje, to na pewno spodobają Ci się propozycje projektantów wnętrz. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskasz w swoim domu egzotyczny charakter. Nie musisz jednak martwić się, że takie dodatki będą przytłaczające – są zwykle tak niewielkie, że nie zdominują wnętrza.

Oświetlenie jako instalacja artystyczna

Lampka w pomieszczeniu wcale nie musi być nudna! W nadchodzącym roku będzie liczył się przede wszystkim pomysł! Oświetlenie zastosowane w domu powinno pełnić także rolę dekoracyjną i być niejako „kropką nad i”. Świetnie, jeśli lampy będą przypominać małe instalacje artystyczne – najlepiej z siecią przegubów, przewodów i różnych punktów świetlnych. Zdecyduj się na lekką geometryczną konstrukcję, która będzie idealnie pasować do nowoczesnego wnętrza.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu