Dom na osiedlu – poznaj zalety mieszkania na osiedlu domów jednorodzinnych

Dom na osiedlu łączy zalety mieszkania w bloku i domu wolnostojącego. Masz gwarancję bezpieczeństwa i prywatności, a jednocześnie wraz z sąsiadami tworzysz małą społeczność. Poznaj zalety mieszkania na osiedlu domów jednorodzinnych!

Dom na osiedlu kosztuje mniej (pieniędzy i nerwów)

Przeraża Cię myśl budowania się na własną rękę, ale marzysz o domu z ogrodem? Oto rozwiązanie idealne dla Ciebie. Decydując się na dom na osiedlu stawianym przed dewelopera, zapominasz o załatwianiu formalności czy poszukiwaniach firmy budowlanej. To wszystko robi za Ciebie deweloper, a Ty spokojnie doglądasz postępów na budowie. Ogromną zaletą osiedla budowanego przez dewelopera jest także fakt, że już na samym początku znasz zakres jego prac i sposób zagospodarowania przestrzeni: wykonanie nasadzeń, oświetlenia, drogi, chodników itp. Wszystkie koszty są jawne od samego początku i nic Cię nie zaskoczy. Wybierając inwestycję Solid-Budu, otrzymujesz dom zgodny z projektem i Twoimi uwagami oraz częściowo ogrodzoną działkę.

Warto wspomnieć także o jednej, ogromnej zalecie domów w zabudowie bliźniaczej – wspólna ściana znacząco obniża koszty ogrzewania! O korzyściach mieszkania w bliźniaku dowiesz się z tego artykułu: Dom w zabudowie bliźniaczej – dlaczego warto go wybrać?

Dom na osiedlu to nowe znajomości

Posiadając dom na osiedlu, stajesz się częścią jego społeczności. Razem macie wpływ na jego wygląd i organizację. Możecie się umawiać na wspólne grillowanie, na zmianę odbierać dzieci ze szkoły czy pomagać sobie nawzajem w drobnych sprawach. Jeśli jesteś osobą towarzyską, to dom na osiedlu jest właśnie dla Ciebie! A jeśli nie przepadasz za nawiązywaniem nowych znajomości? Wystarczy, że ograniczysz się do kulturalnego „dzień dobry” – już samo mieszkanie na jednym osiedlu buduje więź międzysąsiedzką.

Dom na osiedlu to większe bezpieczeństwo

Spokojnie możesz wyjechać na wakacje, bo Twój dom będzie w dobrych rękach! Mieszkając na małym osiedlu domów jednorodzinnych, masz większe poczucie prywatności niż w bloku, ale jednocześnie z łatwością dostrzeżesz wszelkie nietypowe sytuacje, zwłaszcza gdy w okolicy będą kręcić się podejrzani nieznajomi. Ten punkt wiąże się także z poprzednim – zaprzyjaźnieni sąsiedzi, szczególnie z domu obok, będą mieć oko na Twój dobytek, podczas gdy Ty wraz z rodziną będziecie odpoczywać gdzieś daleko.

Osiedle domów jednorodzinnych - ul. Widokowa Racula

Zamieszkaj na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Raculi!

Na ulicy Widokowej budujemy kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. To 24 lokali mieszkaniowych o powierzchni użytkowej 96,30 m2 lub 109,88m2. Każdy z nich posiada własny, przestronny ogród – idealny do odpoczynku lub prowadzenia niewielkiego warzywnika.

Osiedle domów jednorodzinnych przy ulicy Widokowej gwarantuje bliskość natury i szybki dojazd do centrum lub na trasę S3. To idealne miejsce do życia dla młodych rodzin z dziećmi oraz osób szukających oddechu od miejskiego zgiełku. Poznaj szczegóły naszej nowej inwestycji i wybierz swój przyszły dom!

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu