Jak zaoszczędzić na wystroju wnętrz?

Kupno nowego mieszkania to dopiero pierwszy etap całej inwestycji. Pozostaje nam jeszcze aranżacja wnętrz, a to często bywa kosztowniejsze niż nam się z początku wydaje. Prezentujemy kilka prostych chwytów, które pozwolą nam zaoszczędzić niemałą sumę i cieszyć się z pięknego wykończenia.

Odbierając klucze do mieszkania deweloperskiego, od razu zastanawiamy się jak go urządzić. Chcemy w końcu żyć w miejscu, które sobie wymarzyliśmy. Problem może pojawić się z budżetem na wykończenie wnętrz, który został sporo nadszarpnięty kupnem samego domu. Kupując na przykład mieszkanie w Zielonej Górze od Solid-Bud możesz liczyć na wiele przywilejów, w tym rabaty na zakup materiałów do wykończenia pomieszczeń.

Obecnie wielu deweloperów oferuje w pakiecie tego typu rozwiązania. W Solid-Bud jesteśmy świadomi, że kupno nowego mieszkania nie należy do tanich decyzji, stąd chęć wsparcia takich osób specjalnymi rabatami oraz współpraca z firmami, specjalizującymi się w remontach i wyposażaniu wnętrz. Można więc liczyć na promocje powitalne: zniżki na zakup materiałów wykończeniowych, korzystne ceny projektów wizualizacji czy pomiaru mieszkania przed wizualizacją.

Zniżki i rabaty od partnerów Solid-Bud oczywiście nie załatwią wszystkiego. Trzeba być mimo wszystko przygotowanym na dodatkowy wydatek. Podpowiadamy jednak, jak poradzić sobie z minimalizacją kosztów.

Ustal budżet

Na początek warto ustalić pożądany budżet na każde pomieszczenie, które chcesz urządzić. Taki plan pomoże w poszukiwaniu mebli oraz dodatków. Jeśli lubisz oryginalne wzory, zastanów się czy kupno materiałów w sklepach sieciowych i budowlanych będzie dla Ciebie odpowiedni. Może się zdarzyć, że u prywatnych sprzedawców lub w hurtowniach znajdziesz wyjątkowe wzory i dodatki, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Ponadto będziesz mógł wynegocjować korzystne ceny.

Szukaj inspiracji

Poszukaj inspiracji w Internecie, oglądając programy w telewizji, wertując katalogi i magazyny odnośnie architektury wnętrz i aranżacji. Możesz znaleźć w nich przykładowe wizualizacje pomieszczeń z dołączoną ceną mebli. Dzięki temu łatwiej będzie ci się zorientować, w którym kierunku warto pójść i czy koszta będą odpowiednie do założonego budżetu.

Wybieraj z głową

Unikaj nietypowych rozwiązań. Kupno niewymiarowych drzwi czy okien, półka wykonana na miarę czy kanapa wykonana z niecodziennego materiału wygeneruje dużo niepotrzebnych kosztów, gdyż wykonanie takich elementów jest o wiele droższe.

Zrób to sam

Najprostszym rozwiązaniem jest zrobić jak najwięcej samemu. Z pomocą rodziny i przyjaciół możemy stworzyć coś wyjątkowego i niekoniecznie drogiego. W sieci znajdziesz wiele ciekawych pomysłów, jak odnowić stare meble, zrobić nowe, jak zmienić niepozorne materiały codziennego użytku w coś pięknego i niepowtarzalnego. Nie brakuje również poradników na temat samodzielnego malowania ścian, kładzenia kafelek, czy paneli. A może masz znajomego, który pomoże ci w odnowie? Popytaj rodziny i przyjaciół, możesz w ten sposób i zaoszczędzić, i spędzić miło czas podczas pracy.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu