Miejsce do życia jest ważne. Mieszkania blisko natury

Zielona Góra jest obecnie bardzo wdzięcznym miejscem do zamieszkania. Miasto oferuje bardzo wiele mieszkańcom, od atrakcji rekreacyjnych, po sklepy i instytucje publiczne, gdzie szybko załatwimy ważne sprawy. Ponadto mieszkania w Zielonej Górze są dość tanie w eksploatacji, a przybywa coraz więcej ciekawych miejsc, gdzie można żyć dobrze i nie martwić się o duże rachunki.

Atrakcje życia w mieście

Atrakcje życia miejskiego to oczywiście nie jedyny warunek zamieszkania w konkretnym miejscu. Z pewnością większość ludzi oczekuje od swojego przyszłego miejsca zamieszkania miejskich udogodnień, gdzie szybko załatwimy daną sprawę i mamy szerszy dostęp do sklepów. Jednak coraz częściej można spotkać osoby, które preferują spokojne życie wśród otaczającej przyrody. Mieszkając nawet na obrzeżach miasta mamy łatwy do niego dostęp, kilka minut i jesteśmy w centrum. Dla mobilnych, nowoczesnych mieszkańców nie stanowi to problemu.

Mieszkania blisko natury

Mieszkania bezczynszowe Solid-Bud powstają na terenie Zielonej Góry, w pobliskich miejscowościach, administracyjnie do niej przyłączonych. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z centrum, a oferuje znacznie więcej od miast – spokój i ukojenie blisko natury, co jest obecnie szczególnie pożądane u osób pragnących odpocząć po długim dniu pracy.

W pewnym sensie osiedla mieszkań bezczynszowych z ogródkiem, w zabudowie bliźniaczej, blisko pięknej przyrody, wpisuje się w nurt Slow Life. Jest to trend, który oznacza nic innego jak życie w zwolnionym tempie, z dala od codziennej bieganiny, miejskiego zgiełku, w zgodzie z przyrodą. Decydując się na nowe mieszkania w Przylepie czy Raculi, możemy liczyć na spokojniejsze życie. Z pewnością każdy doceni budowanie relacji rodzinnych w spokojnym otoczeniu, gdzie można odetchnąć pełną piersią i zwyczajnie zwolnić obroty.

Życie blisko natury to obecnie przywilej. Zamiast w ciągłym hałasie, tumulcie miasta, przebywamy w ciszy, blisko przyrody. Za oknem nie spostrzeżesz betonowych murów i nie usłyszysz pędzących po ulicy samochodów – natura, spokój, wyciszenie jest na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo mieszkania bezczynszowe posiadają ogródki, które są w pełni zagospodarowane. Można oczywiście je wedle uznania wykorzystać, aranżując zewnętrzną strefę relaksu czy urządzając przydomowy warzywniak. W takim miejscu można doceniać teraźniejszość.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu