Mieszkania deweloperskie. Jak wybrać najlepszą ofertę?

Poszukiwaniom własnego M towarzyszy wiele dylematów, a jednym z nich jest z pewnością wybór między lokum z rynku wtórnego i pierwotnego. Jeśli ten wybór masz już za sobą i wiesz, że interesują Cię mieszkania deweloperskie, przeczytaj nasz poradnik, który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zakup mieszkania deweloperskiego

Jeśli nie posiadasz własnych środków na zakup mieszkania, dobrze jest poznać własną zdolność kredytową i wybrać najlepszą opcję. Dzięki finansowemu rozeznaniu będziesz w stanie stwierdzić, na co możesz sobie pozwolić. Może się jednak okazać, że mieszkania, które z pozoru wydają się kosztowne będą w Twoim zasięgu.

Lokalizacja

Spokojna okolica z łatwym dostępem do najważniejszych punktów komunikacyjnych to jeden z podstawowych warunków zakupu mieszkania. Solid-Bud nie tylko gwarantuje mieszkania bezczynszowe w wysokim standardzie, ale również spokojną okolicę blisko pięknych, leśnych krajobrazów, dobrze skomunikowaną z Zieloną Górą.

Przyjrzyj się ofercie

Mając na uwadze kilka propozycji, najlepiej udać się do biur sprzedaży i osobiście zapytać się o szczegóły. Warto zapytać m.in. o standard wykończenia, z jakich materiałów budynek jest stawiany czy przyszli klienci mogą liczyć na specjalne rabaty lub dodatkowe przywileje. W Solid-Bud możesz liczyć na transparentność oferty.

Odwiedzając biuro sprzedaży nie zapomnij zażądać od sprzedawcy prospektu informacyjnego inwestycji. Ten dokument jest bardzo ważny i mówi o samym deweloperze, planowanej inwestycji oraz o nieruchomości, na której trwają prace.

Umowa przedwstępna

Razem z prospektem informacyjnym możesz poprosić o umowę przedwstępną oraz tę właściwą. Sam prospekt jest podstawą umowy deweloperskiej, mając do wglądu umowę możesz porównać informacje w niej zawarte. Najważniejsze to zapoznanie się z umową. To jest odpowiedni moment, aby pokusić się o ewentualne negocjacje z deweloperem odnośnie ceny bądź dodatkowych przywilejów. Solid-Bud oferuje już na wstępie rabaty do sklepów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Przygotowując się solidnie do poszukiwań nowego mieszkania możemy mieć większy ogląd na faktyczne oferty deweloperów i wybrać tę najlepszą. Z pewnością nic nam nie umknie przy podpisywaniu umowy na konkretne już lokum.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu