Poznaj Solid-Bud: Joanna Dobrucka

Przedstawiamy Wam Joannę Dobrucką, która odpowiada za sprawy administracyjne w Solid-Budzie. Która inwestycja jest dla niej najważniejsza?

Jakie inwestycje nas czekają?

  • Racula Solarzów to inwestycja, którą zamknęliśmy. Zostaje Racula i nasz nowy czworak przy ul. Hortensji. Mamy wolne ostatnie mieszkanie!

Co Was charakteryzuje jeśli chodzi o wykonanie? Dlaczego jesteście wyjątkowym deweloperem?

  • Skupiamy się raczej na małych inwestycjach – budujemy małe osiedla, maksymalnie cztery, pięć domów. Ważna jest też jakość wykonania, używamy materiałów najlepszej jakości.

W czym możecie pomóc klientom przychodzącym do Was?

  • W zasadzie we wszystkim. Pomagamy też w zakresie kredytu. Komfort jest taki, że to my bezpośrednio kontaktujemy się z doradcą kredytowym, klient nie musi się tym zajmować i przychodzić co chwilę do naszego biura po potrzebne mu dokumenty. Klient nie musi być zaangażowany, my czuwamy nad wszystkim.

Ile trwa cały proces zakupu nieruchomości?

  • To oczywiście zależy od etapu budowy naszej inwestycji. Jeśli budowa nieruchomości jest już na finiszu, taki proces może trwać tylko trzy tygodnie. To tylko kwestia załatwienia wspomnianego kredytu przez klienta.

Kto przeważa wśród Waszych klientów? Ludzie młodzi, starsi, rodziny?

  • Różnie – mamy zarówno osoby urodzone w latach 90-tych, ale też małżeństwa po 60 roku życia. Nie ma zasady, każdy może kupić mieszkanie.

Czym się kierujecie wybierając działkę pod inwestycję?

  • Przede wszystkim lokalizacja. Zależy nam, żeby działki były raczej spore – około 300 m2. Są też działki mniejsze, w granicach 280 m2. Oglądając działkę wiemy jaki ma ona potencjał i wiemy, że będzie się tam dobrze mieszkało.

Twoja ulubiona realizacja?

  • Oczywiście ta, w której mieszkam! Mam jedną z najpiękniejszych działek, którą kiedykolwiek Solid-Bud sprzedał.

Stałaś się klientem w firmie, w której pracujesz?

  • Najpierw było mieszkanie kupione w 2014 roku. Dopiero później, w 2016 roku, stałam się pracownikiem. Mieszkając przez dwa lata w inwestycji Solid-Budu zaczęłam pracować i sprzedawać dla tej samej firmy.

Za co jesteś odpowiedzialna w firmie?

  • Zajmuję się całą sprzedażą, zajmuję się klientem od A do Z. Jestem od spraw papierkowych, administracyjnych – wystawiam faktury, zajmuję się płatnościami, utrzymuję kontakt z doradcami bankowymi, przygotowuję dokumenty – umowę, prospekt. Oprócz tego zajmuję się całym zapleczem tu w firmie, pomagam też trochę kadrowo.

Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu