Inwestowanie w nieruchomości – jak to robić?

Inwestowanie w nieruchomości w dobie niepewnej sytuacji gospodarczej to bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału i możliwość dodatkowego dochodu. Dowiedz się, jak możesz zarobić na zakupie domu lub mieszkania.

Czytaj

Co sprawdzić, kupując dom od dewelopera

Chcesz kupić dom? Patrz szerzej i nie skupiaj się na samym projekcie. Jest kilka rzeczy, dzięki którym ocenisz, czy dokonujesz słusznego wyboru. Jakich? Dowiedz się, co sprawdzić, kupując dom od dewelopera.

Czytaj

Jak urządzić domowe biuro? 5 wskazówek

Planujesz home office i zastanawiasz się, jak poprawić swoje warunki do pracy? Oto 5 wskazówek, jak urządzić domowe biuro. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, wybierając meble i które kolory sprzyjają koncentracji.

Czytaj

Dlaczego warto mieszkać w Zielonej Górze?

Chcesz zmienić miejsce zamieszkania i zastanawiasz się, dlaczego warto mieszkać w Zielonej Górze? Ten artykuł jest dla Ciebie. Poznaj zalety życia w Winnym Grodzie i wybierz go na swój nowy dom.

Czytaj

Jak dbać o ogród latem?

Soczyście zielona i idealnie przystrzyżona trawa czy kwiecista łąka? A może jedno i drugie? Poznaj kilka wskazówek, jak dbać o ogród latem, aby cieszyć się pięknym widokiem za oknem.

Czytaj

Dom od dewelopera czy z rynku wtórnego?

Czy dom od dewelopera jest lepszym wyborem niż dom z rynku wtórnego – takie pytanie zadaje sobie wiele osób decydujących się na zmianę lokum. Jesteś jedną z nich? Poznaj wady i zalety obu rozwiązań.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu