10 praktycznych porad, jak zorganizować przeprowadzkę

Kupiłeś dom i zastanawiasz się, jak zorganizować przeprowadzkę? Oto 10 praktycznych porad, dzięki którym przenosiny powinny pójść w miarę szybko i gładko.

Czytaj

Dlaczego warto mieszkać w Zielonej Górze?

Chcesz zmienić miejsce zamieszkania i zastanawiasz się, dlaczego warto mieszkać w Zielonej Górze? Ten artykuł jest dla Ciebie. Poznaj zalety życia w Winnym Grodzie i wybierz go na swój nowy dom.

Czytaj

Jak dbać o ogród latem?

Soczyście zielona i idealnie przystrzyżona trawa czy kwiecista łąka? A może jedno i drugie? Poznaj kilka wskazówek, jak dbać o ogród latem, aby cieszyć się pięknym widokiem za oknem.

Czytaj

Dom od dewelopera czy z rynku wtórnego?

Czy dom od dewelopera jest lepszym wyborem niż dom z rynku wtórnego – takie pytanie zadaje sobie wiele osób decydujących się na zmianę lokum. Jesteś jedną z nich? Poznaj wady i zalety obu rozwiązań.

Czytaj

Deweloper Zielona Góra – jak przebiega współpraca?

Jeśli „Deweloper Zielona Góra” to jedno z najczęściej wpisywanych przez Ciebie haseł w wyszukiwarce, prawdopodobnie planujesz zakup domu lub mieszkania. Jednak zanim to zrobisz, dowiedz się, jak przebiega współpraca z inwestorem. Jak się przygotować i na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj

Ostatnie domy na sprzedaż – Racula, ul. Widokowa

Szukasz idealnego miejsca do życia w atrakcyjnej dzielnicy Zielonej Góry? Zobacz naszą najnowszą inwestycję w Raculi. Na ul. Widokowej zostały już ostatnie domy na sprzedaż! Sprawdź, dlaczego to osiedle jest tak wyjątkowe.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu