Pies w domu – jak przygotować mieszkanie?

Właściciele psów chcą dla swoich futrzaków jak najlepiej! Dlatego właśnie przy wyborze nowego mieszkania warto też zastanowić się jak będzie się w nim czuć nasz pies. Na co zwrócić uwagę i jak przystosować mieszkanie do naszego pupila?

Czytaj

Mieszkanie na wynajem. Czy ta inwestycja się opłaca?

Polacy coraz częściej inwestują w nowe mieszkania. Zdarza się, że zakupione mieszkanie w stanie deweloperskim lub pod klucz posłuży jako lokum pod wynajem. Sprawdzamy czy rzeczywiście opłaca się inwestować w tego typu rozwiązania.

Czytaj

Mieszkanie w domu czy bloku?

Decydując się na kupno mieszkania, często zastanawiamy się nad rodzajem nieruchomości. Wolnostojący dom, bliźniak czy dom szeregowy, a może życie w bloku wielorodzinnym? Każdy typ ma swoich zwolenników i przeciwników.

Czytaj

Jak zaoszczędzić na wystroju wnętrz?

Kupno nowego mieszkania to dopiero pierwszy etap całej inwestycji. Pozostaje nam jeszcze aranżacja wnętrz, a to często bywa kosztowniejsze niż nam się z początku wydaje. Prezentujemy kilka prostych chwytów, które pozwolą nam zaoszczędzić niemałą sumę i cieszyć się z pięknego wykończenia.

Czytaj

Doradca finansowy a zakup mieszkania

Myśląc o kupnie nowego mieszkania zastanawiamy się często nad formą pozyskania kredytu. Możemy sami ubiegać się o kredyt w banku lub skorzystać z usług doradcy finansowego. Co jest lepsze?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu