Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Czytaj

Jak ubezpieczyć mieszkanie?

Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia mieszkania może się okazać nie lada wyzwaniem. Warto jednak w pierwszej kolejności rozpisać sobie wytyczne odnośnie nabytej nieruchomości oraz tego, co chcemy ubezpieczyć. Mając gotowy konspekt łatwiej znaleźć konkretne polisy dla mieszkania czy części domu, w którym żyjemy. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj

Dom piętrowy czy z poddaszem użytkowym? Co lepsze?

Osoby, które wybierają piętrowy dom, z reguły posiadają mniejszą działkę. Skoro przestrzeń wokół domu jest zbyt ograniczona, naturalnym jest postawienie budynku, który będzie się piął ku górze. Może się jednak okazać, że na danym terenie, gdzie chcemy postawić dom, plan miejscowy zabrania stawiania wysokich budynków. Wówczas musimy sprawdzić rozwiązania z poddaszem użytkowym.

Czytaj

Wnętrza trendy 2019. Co sprawdzi się w Twoim domu?

Nowy Rok, nowe mieszkanie, nowe pomysły na wnętrza. Niezależnie od tego jakiego typu lokum posiadasz - bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Zielonej Górze czy mieszkanie dwupoziomowe - każda przestrzeń powinna być odpowiednio i starannie zaprojektowana. W 2019 roku w aranżacji wnętrz królować będzie kilka elementów. Jakich? Sprawdźcie poniżej.

Czytaj

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

Jednym z największych atutów kupna mieszkania z rynku pierwotnego jest fakt, że przyszły mieszkaniec staje się jego pierwszym właścicielem. Dla niektórych jest to wręcz kluczowa kwestia. Posiadanie nowej nieruchomości jest w pewnym sensie prestiżem, ale ważne jest również to, że mieszkanie ma uregulowaną sytuację formalno-prawną. Ma to związek z Ustawą Deweloperską, w której mowa jest o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu