Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Dlaczego Racula to świetne miejsce do życia?

Chyba mało kto zna dokładną historię podzielonogóskiej Raculi, a ta okazuje się bardzo ciekawa. Oprócz interesującego rysu historycznego, Raculę wyróżnia kilka zalet, które przemawiają za wybraniem jej jako miejsca do życia.

Czytaj

Jak ze skosów uczynić zaletę?

Jedni o nich marzą, inni unikają jak ognia. Skosy w mieszkaniu z pewnością budzą sprzeczne odczucia: z jednej strony ożywiają pomieszczenie i tworzą w nim wyjątkowy klimat, z drugiej – ograniczają powierzchnię pokoju i utrudniają funkcjonalne ustawienie mebli. Mamy jednak kilka sposobów na to, jak ze skosów uczynić zaletę i cieszyć się przytulną, nietypową przestrzenią.

Czytaj

Rynek pierwotny i jego zalety

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? Odpowiedź na to pytanie jest pierwszą decyzją, z jaką kupujący nieruchomość muszą się zmierzyć. Na naszym blogu przedstawiamy zalety tego pierwszego rozwiązania.

Czytaj

Jaki rodzaj podłogi wybrać?

Wybór podłóg to niełatwa sprawa. To, na jaki rodzaj podłogi się zdecydujemy zależy oczywiście od jej przeznaczenia, rodzaju wnętrza i naszego budżetu. Na co w takim razie lepiej postawić? Podłogę drewnianą czy panele?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu