Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Czytaj

Miejsce do życia jest ważne. Mieszkania blisko natury

Zielona Góra jest obecnie bardzo wdzięcznym miejscem do zamieszkania. Miasto oferuje bardzo wiele mieszkańcom, od atrakcji rekreacyjnych, po sklepy i instytucje publiczne, gdzie szybko załatwimy ważne sprawy. Ponadto mieszkania w Zielonej Górze są dość tanie w eksploatacji, a przybywa coraz więcej ciekawych miejsc, gdzie można żyć dobrze i nie martwić się o duże rachunki.

Czytaj

Kilka sposobów na wkład własny na zakup mieszkania

Zakup mieszkania z kredytem hipotecznym wiąże się z koniecznością wniesienia wkładu własnego. Obecnie jego minimalna kwota wynosi 20% wartości nieruchomości. Jak je zdobyć? Podajemy kilka prostych rad, skąd pozyskać fundusze na wkład własny, bez posiłkowania się dodatkowymi pożyczkami.

Czytaj

Ocieplenie mieszkania to już konieczność!

Według danych Eurostat, w przeciętnym gospodarstwie domowym aż 67% energii zużywanej jest na ogrzewanie budynków. Sprawna instalacja grzewcza, wentylacja, a przede wszystkim izolacja ścian i dachu mogą obniżyć miesięczne koszty nawet o 32%.

Czytaj

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania?

Przed nami chłodniejsza pora roku. Niższa temperatura na dworze wiąże się z koniecznością zwiększenia częstotliwości ogrzewania mieszkania. Jak korzystać z ciepłej i komfortowej atmosfery w domu, a przy tym nie zwiększać rachunków za energię?

Czytaj

Odbiór mieszkania. To musisz wiedzieć

Techniczny odbiór mieszkania to ostatni, bardzo ważny etap zakupu mieszkania u dewelopera. Jest on także przywilejem kupujących, którzy mogą jeszcze zgłosić ostatnie uwagi odnośnie zakupionej nieruchomości.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu