Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Kilka sposobów na wkład własny na zakup mieszkania

Zakup mieszkania z kredytem hipotecznym wiąże się z koniecznością wniesienia wkładu własnego. Obecnie jego minimalna kwota wynosi 20% wartości nieruchomości. Jak je zdobyć? Podajemy kilka prostych rad, skąd pozyskać fundusze na wkład własny, bez posiłkowania się dodatkowymi pożyczkami.

Czytaj

Ocieplenie mieszkania to już konieczność!

Według danych Eurostat, w przeciętnym gospodarstwie domowym aż 67% energii zużywanej jest na ogrzewanie budynków. Sprawna instalacja grzewcza, wentylacja, a przede wszystkim izolacja ścian i dachu mogą obniżyć miesięczne koszty nawet o 32%.

Czytaj

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania?

Przed nami chłodniejsza pora roku. Niższa temperatura na dworze wiąże się z koniecznością zwiększenia częstotliwości ogrzewania mieszkania. Jak korzystać z ciepłej i komfortowej atmosfery w domu, a przy tym nie zwiększać rachunków za energię?

Czytaj

Odbiór mieszkania. To musisz wiedzieć

Techniczny odbiór mieszkania to ostatni, bardzo ważny etap zakupu mieszkania u dewelopera. Jest on także przywilejem kupujących, którzy mogą jeszcze zgłosić ostatnie uwagi odnośnie zakupionej nieruchomości.

Czytaj

Miejsce do pracy. Czy w domu jest to możliwe?

Z badań przeprowadzonych przez Randstad, jednego z liderów branży HR wynika, że co czwarty pracownik w Polsce pracuje z domu lub innych miejsc, gdzie jest dostęp do Internetu. Szczególnie młodzi ludzie w ten sposób budują swoją karierę zawodową i realizują zlecenia siedząc w domowym zaciszu. Czy rzeczywiście praca w domu jest możliwa?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu