Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Czytaj

Miejsce do pracy. Czy w domu jest to możliwe?

Z badań przeprowadzonych przez Randstad, jednego z liderów branży HR wynika, że co czwarty pracownik w Polsce pracuje z domu lub innych miejsc, gdzie jest dostęp do Internetu. Szczególnie młodzi ludzie w ten sposób budują swoją karierę zawodową i realizują zlecenia siedząc w domowym zaciszu. Czy rzeczywiście praca w domu jest możliwa?

Czytaj

Smart Home. Nowoczesne rozwiązania dla mieszkań

Smart Home to nic innego jak system urządzeń ściśle ze sobą powiązanych i współpracujących. Pozwala na zabezpieczenie domu, przystosowanie go do własnych potrzeb, ułatwienie codziennego w nim życia. Ponadto pozwala również zmniejszyć zużycie energii i tym samym rachunki.

Czytaj

Mieszkania deweloperskie. Jak wybrać najlepszą ofertę?

Poszukiwaniom własnego M towarzyszy wiele dylematów, a jednym z nich jest z pewnością wybór między lokum z rynku wtórnego i pierwotnego. Jeśli ten wybór masz już za sobą i wiesz, że interesują Cię mieszkania deweloperskie, przeczytaj nasz poradnik, który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czytaj

Strefa relaksu we własnym domu

Ogród czy taras przy domu to naturalne miejsce do stworzenia strefy relaksu. Co jeśli nie posiadamy takiej przydomowej przestrzeni, a marzymy o miejscu, gdzie moglibyśmy zaszyć się i po prostu odpocząć? Możemy ją stworzyć w mieszkaniu!

Czytaj

Budownictwo mieszkaniowe a jakość materiałów budowlanych

Kupując nowe mieszkanie, oczkujemy wygody i komfortu, a szeroka oferta deweloperów zdaje się wychodzić na przeciw tym oczekiwaniom. Którego jednak dewelopera wybrać? Najlepiej takiego, który otwarcie mówi o jakości materiałów budowlanych, z których powstają jego inwestycje.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu