Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Czytaj

Wykończenie mieszkania – o czym należy pamiętać?

Kupno i urządzenie mieszkania to ogromne przedsięwzięcie, które obciąża nie tylko portfel, ale także nasz codzienny grafik. Jeśli dochodzi do tego różnica zdań przyszłych domowników, przeprowadzka może budzić także negatywne emocje. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, warto zaplanować kolejne etapy stosunkowo wcześnie, a wykończenie mieszkania rozpocząć jeszcze przed odebraniem kluczy.

Czytaj

Jak stworzyć przestronne pomieszczenie?

Myśląc o przeprowadzce, wyobrażamy sobie w głowie wnętrza naszych marzeń, które mają być przyjemne i przytulne, zachęcając domowników oraz gości do spędzania w nich czasu. Bywa, że zapominamy o funkcjonalności, a w natłoku pomysłów, mebli i dziecięcych zabawek okazuje się, że pomieszczenia wydają się zagracone. Podpowiadamy, jak odzyskać przestrzeń we wnętrzach dzięki kilku prostym rozwiązaniom.

Czytaj

Zakup domu lub mieszkania u dewelopera krok po kroku

Kupno własnego lokum u dewelopera ma wiele zalet. Każdy kupujący może korzystać z doświadczenia inwestora oraz merytorycznego wsparcia, które obejmuje nie tylko znalezienie wymarzonego domu lub mieszkania. Osoby, decydujące się na współpracę z deweloperem, mogą liczyć na pomoc w zdobyciu kredytu hipotecznego i załatwieniu wszelkich formalności, związanych z zakupem nieruchomości. Mogą także uzyskać rzetelną informację o samej inwestycji oraz jej okolicy.

Czytaj

Kredyt hipoteczny i wkład własny

Wprowadzona przez Komisję Nadzoru Finansowego rekomendacja S nałożyła obowiązek opłacania wkładu własnego od osób, które starają się o kredyt hipoteczny. W tym roku jego poziom wynosi minimum 20% wartości nieruchomości. Kupujący mieszkanie mogą ten wymóg obejść, jednak muszą się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Czytaj

Standardy wykończenia domów Solid-Bud

Staranny wybór materiałów i technologii dla każdego domu to bardzo ważny etap prac. To od nich zależy funkcjonalność budynków i komfort ich użytkowania przez przyszłych właścicieli. Równie ważne są walory estetyczne, które zapewnią domownikom lokum zachwycające oko przez lata, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu