Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

System centralnego odkurzania. Co to takiego?

Gdy słyszysz hasło "centralny system odkurzania" w pierwszym momencie możesz pomyśleć, że ktoś zrobił porządną literówkę i pomylił odkurzanie z ogrzewaniem. Nic bardziej mylnego! Odkurzacze centralne jeszcze nie są aż tak popularnym rozwiązaniem, jednak niosą ze sobą mnóstwo korzyści.

Czytaj

Dlaczego Przylep jest doskonałą lokalizacją?

Jeśli przymierzacie się do budowy domu jednorodzinnego, mamy dla Was lepsze rozwiązanie. Osiedle Lewendowa Idylla w Przylepie łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania na wsi, które nie wiąże się jednocześnie z wyprowadzką daleko poza jego granice.

Czytaj

Styl skandynawski w mieszkaniu

Minimalistyczny i przytulny styl skandynawski skradł serca Europejczyków. Jeśli również należysz do wielbicieli tego typu aranżacji wnętrz, koniecznie przeczytaj nasze wskazówki. Podpowiadamy, jak zastosować go w domu i o czym bezwzględnie należy pamiętać, aby nadać wnętrzu prawdziwego, północnego charakteru.

Czytaj

Skąd wziąć pieniądze na wykończenie mieszkania – kredyt hipoteczny czy gotówkowy?

Deweloperzy chętnie oferują swoim klientom opcję zakupu mieszkania na rynek pierwotny w wersji pod klucz. Większość osób jednak nadal preferuje zakup swojego wymarzonego lokum w standardzie deweloperskim. Wykończenie mieszkania na własną rękę to duże przedsięwzięcie, na które często trzeba wziąć kredyt. Tylko jaki? Hipoteczny czy gotówkowy? Podpowiadamy!

Czytaj

Wykończenie mieszkania – o czym należy pamiętać?

Kupno i urządzenie mieszkania to ogromne przedsięwzięcie, które obciąża nie tylko portfel, ale także nasz codzienny grafik. Jeśli dochodzi do tego różnica zdań przyszłych domowników, przeprowadzka może budzić także negatywne emocje. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, warto zaplanować kolejne etapy stosunkowo wcześnie, a wykończenie mieszkania rozpocząć jeszcze przed odebraniem kluczy.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu