Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Jak stworzyć przestronne pomieszczenie?

Myśląc o przeprowadzce, wyobrażamy sobie w głowie wnętrza naszych marzeń, które mają być przyjemne i przytulne, zachęcając domowników oraz gości do spędzania w nich czasu. Bywa, że zapominamy o funkcjonalności, a w natłoku pomysłów, mebli i dziecięcych zabawek okazuje się, że pomieszczenia wydają się zagracone. Podpowiadamy, jak odzyskać przestrzeń we wnętrzach dzięki kilku prostym rozwiązaniom.

Czytaj

Zakup domu lub mieszkania u dewelopera krok po kroku

Kupno własnego lokum u dewelopera ma wiele zalet. Każdy kupujący może korzystać z doświadczenia inwestora oraz merytorycznego wsparcia, które obejmuje nie tylko znalezienie wymarzonego domu lub mieszkania. Osoby, decydujące się na współpracę z deweloperem, mogą liczyć na pomoc w zdobyciu kredytu hipotecznego i załatwieniu wszelkich formalności, związanych z zakupem nieruchomości. Mogą także uzyskać rzetelną informację o samej inwestycji oraz jej okolicy.

Czytaj

Kredyt hipoteczny i wkład własny

Wprowadzona przez Komisję Nadzoru Finansowego rekomendacja S nałożyła obowiązek opłacania wkładu własnego od osób, które starają się o kredyt hipoteczny. W tym roku jego poziom wynosi minimum 20% wartości nieruchomości. Kupujący mieszkanie mogą ten wymóg obejść, jednak muszą się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Czytaj

Standardy wykończenia domów Solid-Bud

Staranny wybór materiałów i technologii dla każdego domu to bardzo ważny etap prac. To od nich zależy funkcjonalność budynków i komfort ich użytkowania przez przyszłych właścicieli. Równie ważne są walory estetyczne, które zapewnią domownikom lokum zachwycające oko przez lata, odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia.

Czytaj

Zakup mieszkania – podatki

Zakup nieruchomości wiąże się z koniecznością zapłaty podatku – jego rodzaj i wysokość różnią się jednak w zależności od tego, czy mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego czy wtórnego. Jakich opłat mogą spodziewać się kupujący nieruchomość? Przeczytajcie.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu