10 praktycznych porad, jak zorganizować przeprowadzkę

Kupiłeś dom i zastanawiasz się, jak zorganizować przeprowadzkę? Oto 10 praktycznych porad, dzięki którym przenosiny powinny pójść w miarę szybko i gładko.

Czytaj

Kuchnia otwarta czy zamknięta – która lepsza?

Kuchnia otwarta czy zamknięta? Oto jest pytanie! Urządzając dom, zależy nam nie tylko na stylowej aranżacji, ale i na praktycznych rozwiązaniach. Dlatego wybór projektu kuchni potrafi skutecznie spędzić sen z powiek. Poznaj wady i zalety obu rozwiązań.

Czytaj

Jakie zabawy dla dzieci zorganizować w domowym ogródku?

Mimo że piękna pogoda za oknem kusi, aby wyjść na dwór, to nie jest odpowiedni moment na długie spacery, wycieczki rowerowe lub inną aktywność na świeżym powietrzu. A najmłodsi się nudzą... Dlatego przygotowaliśmy zabawy dla dzieci, które z powodzeniem zorganizujecie w domowym ogrodzie.

Czytaj

Feng shui w Twoim domu

Założeniem feng shui, czyli chińskiej sztuki planowania przestrzeni, jest polepszenie jakości naszego życia poprzez poprawienie aranżacji wnętrza. Chcesz wprowadzić dobrą energię? Masz problem z urządzeniem pomieszczeń? Poznaj kilka prostych zasad feng shui, które z łatwością wprowadzisz do swojego domu.

Czytaj

6 proekologicznych rozwiązań w nowym budownictwie

Czy wiesz, że sposób, w jaki mieszkasz, ma ogromny wpływ na przyrodę? Wybierając styl eko, nie tylko polepszasz stan środowiska, ale i komfort życia własnej rodziny. Nowoczesne rozwiązania ekologiczne ułatwiają codzienność i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Poznaj kilka z nich.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu