Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Dom czy mieszkanie – co wybrać?

Chociaż zainteresowanie domami jednorodzinnymi w ustronnej części miasta rośnie, ilość zwolenników mieszkań w bloku jest nadal wysoka. Ich właściciele cenią sobie bliskość sąsiadów i lokalizację w pobliżu centrum. Czy można te kwestie pogodzić i mieszkać w domu, ciesząc się zaletami, jakie oferuje mieszkanie?

Czytaj

Zamieszkaj w Raculi!

Bliskość miasta połączona z urokami życia na wsi sprawiają, że Racula to bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania, na które decyduje się coraz więcej mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Poznaj bliżej zalety tej lokalizacji.

Czytaj

Zieleń, natura i cisza na co dzień? Zamieszkaj w Idylli!

Cisza, niezmącona miejskim zgiełkiem, zieleń lasów, prywatność i swoboda – w takich warunkach wypoczywasz najlepiej? Teraz możesz cieszyć się nimi codziennie, wybierając dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Zielonej Góry.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu