Pies w domu – jak przygotować mieszkanie?

Właściciele psów chcą dla swoich futrzaków jak najlepiej! Dlatego właśnie przy wyborze nowego mieszkania warto też zastanowić się jak będzie się w nim czuć nasz pies. Na co zwrócić uwagę i jak przystosować mieszkanie do naszego pupila?

Czytaj

Jak urządzić pokój ucznia?

Pierwsze dni szkoły za nami! Zeszyty, książki, długopisy - na pewno wszystko już kupione i gotowe na następny rok szkolny. A co z pokojem naszego ucznia? Jak powinien wyglądać, żeby dobrze służył do nauki?

Czytaj

Dlaczego warto mieszkać na przedmieściach?

Przedmieścia to wygodna lokalizacja do życia na co dzień. Szukamy coraz częściej spokojnego miejsca, które znajduje się z dala od zgiełku miejskiego ale nadal jest na tyle niedaleko centrum miasta, że codzienna komunikacja nie sprawia problemu. Jakie są zalety mieszkania na przedmieściach?

Czytaj

Poznaj nas: Paweł Mleczko

Chcemy, żebyście poznali nas trochę bliżej - dziś przedstawiamy Wam Pawła Mleczko, odpowiedzialnego w Solid-Bud głównie za sprawy kadrowe. Co lubi w naszej firmie i jak mu się tu pracuje?

Czytaj

Jak urządzić kuchnię?

Kuchnia to serce domu - tutaj zdecydowanie dzieje się najwięcej. Ważne jest, żeby była przytulna i funkcjonalna. Jak urządzić kuchnię, żeby spełniała obie funkcje?

Czytaj

Sposób na przytulną sypialnię

Sypialnia to prawdopodobnie najważniejsze miejsce w całym domu - to tu się regenerujemy i wypoczywamy po ciężkim dniu. Dobrze, by sypialnia była miejscem przytulnym, do którego będziemy chcieli wracać co wieczór.

Czytaj

Co musisz wiedzieć przed wizytą u dewelopera?

Zakup mieszkania to długi i niełatwy proces. Są takie kwestie, które powinniśmy mieć ustalone jeszcze przed wizytą u dewelopera. Odpowiedzi na niektóre pytania ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji, a także zaoszczędzą Twój czas. Co powinieneś wiedzieć o swoim przyszłym mieszkaniu?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu