Pies w domu – jak przygotować mieszkanie?

Właściciele psów chcą dla swoich futrzaków jak najlepiej! Dlatego właśnie przy wyborze nowego mieszkania warto też zastanowić się jak będzie się w nim czuć nasz pies. Na co zwrócić uwagę i jak przystosować mieszkanie do naszego pupila?

Czytaj

Urban jungle – egzotyka w Twoim domu

Dużo zielonych roślin, egzotyczne wzory i rewia kolorów - styl urban jungle na dobre zagościł w nowoczesnych domach. Koniec z minimalizmem i surowymi wnętrzami, czas na trochę ożywienia! Sprawdź skąd wzięło się urban jungle i jak uzyskać ten efekt w swoim domu.

Czytaj

Ogrzewanie podłogowe w Twoim domu

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w naszych domach. Dyskretna forma ocieplania mieszkania powoli staje się standardem w nowoczesnym budownictwie zapewniając komfort i jednocześnie estetykę. Co warto wiedzieć przed zdecydowaniem się na podłogówkę?

Czytaj

Umowa przedwstępna z deweloperem

Przygotowujesz się do zakupu mieszkania od dewelopera? Będziesz musiał podpisać umowę przedwstępną. Co powinna zawierać i w jakiej formie najlepiej ją spisać?

Czytaj

Dlaczego warto zamieszkać w Raculi?

Co sprawia, że Racula staje się coraz bardziej popularną dzielnicą Zielonej Góry? Dlaczego wybierają ją rodziny z dziećmi? Jakie atrakcje oferuje swoim mieszkańcom? Zobacz, co sprawia, że warto zamieszkać w Raculi.

Czytaj

Własny ogród – Twój mały raj

Własny ogród to na pewno dużo pracy, ale też wiele radości. Jak zagospodarować go tak, by nigdy się nie nudzić i spędzać miło czas? Znaleźliśmy propozycje dla każdego.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu