Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Dom od dewelopera czy z rynku wtórnego?

Czy dom od dewelopera jest lepszym wyborem niż dom z rynku wtórnego – takie pytanie zadaje sobie wiele osób decydujących się na zmianę lokum. Jesteś jedną z nich? Poznaj wady i zalety obu rozwiązań.

Czytaj

Deweloper Zielona Góra – jak przebiega współpraca?

Jeśli „Deweloper Zielona Góra” to jedno z najczęściej wpisywanych przez Ciebie haseł w wyszukiwarce, prawdopodobnie planujesz zakup domu lub mieszkania. Jednak zanim to zrobisz, dowiedz się, jak przebiega współpraca z inwestorem. Jak się przygotować i na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj

Ostatnie domy na sprzedaż – Racula, ul. Widokowa

Szukasz idealnego miejsca do życia w atrakcyjnej dzielnicy Zielonej Góry? Zobacz naszą najnowszą inwestycję w Raculi. Na ul. Widokowej zostały już ostatnie domy na sprzedaż! Sprawdź, dlaczego to osiedle jest tak wyjątkowe.

Czytaj

Kuchnia otwarta czy zamknięta – która lepsza?

Kuchnia otwarta czy zamknięta? Oto jest pytanie! Urządzając dom, zależy nam nie tylko na stylowej aranżacji, ale i na praktycznych rozwiązaniach. Dlatego wybór projektu kuchni potrafi skutecznie spędzić sen z powiek. Poznaj wady i zalety obu rozwiązań.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu