Pies w domu – jak przygotować mieszkanie?

Właściciele psów chcą dla swoich futrzaków jak najlepiej! Dlatego właśnie przy wyborze nowego mieszkania warto też zastanowić się jak będzie się w nim czuć nasz pies. Na co zwrócić uwagę i jak przystosować mieszkanie do naszego pupila?

Czytaj

Poznaj Solid-Bud: Krzysztof Sady

Poznajcie Krzysztofa, który w Solid-Budzie odpowiedzialny jest za sprawy materiałowe i organizację biura. Co opowiedział nam o pracy w firmie?

Czytaj

Prospekt informacyjny obowiązkiem dewelopera

Prospekt informacyjny jest jednym z najważniejszych dokumentów, które deweloper powinien przedstawić nabywcom nieruchomości przed zawarciem umowy deweloperskiej. Ma chronić przed nieuczciwymi praktykami dewelopera.

Czytaj

Umowa deweloperska

Umowa deweloperska zawierana jest przez nabywcę mieszkania z deweloperem. Co powinna zawierać i jak chroni prawa nabywcy?

Czytaj

Dlaczego Racula to świetne miejsce do życia?

Chyba mało kto zna dokładną historię podzielonogóskiej Raculi, a ta okazuje się bardzo ciekawa. Oprócz interesującego rysu historycznego, Raculę wyróżnia kilka zalet, które przemawiają za wybraniem jej jako miejsca do życia.

Czytaj

Jak ze skosów uczynić zaletę?

Jedni o nich marzą, inni unikają jak ognia. Skosy w mieszkaniu z pewnością budzą sprzeczne odczucia: z jednej strony ożywiają pomieszczenie i tworzą w nim wyjątkowy klimat, z drugiej – ograniczają powierzchnię pokoju i utrudniają funkcjonalne ustawienie mebli. Mamy jednak kilka sposobów na to, jak ze skosów uczynić zaletę i cieszyć się przytulną, nietypową przestrzenią.

Czytaj

Rynek pierwotny i jego zalety

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? Odpowiedź na to pytanie jest pierwszą decyzją, z jaką kupujący nieruchomość muszą się zmierzyć. Na naszym blogu przedstawiamy zalety tego pierwszego rozwiązania.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu