Pies w domu – jak przygotować mieszkanie?

Właściciele psów chcą dla swoich futrzaków jak najlepiej! Dlatego właśnie przy wyborze nowego mieszkania warto też zastanowić się jak będzie się w nim czuć nasz pies. Na co zwrócić uwagę i jak przystosować mieszkanie do naszego pupila?

Czytaj

Jaki rodzaj podłogi wybrać?

Wybór podłóg to niełatwa sprawa. To, na jaki rodzaj podłogi się zdecydujemy zależy oczywiście od jej przeznaczenia, rodzaju wnętrza i naszego budżetu. Na co w takim razie lepiej postawić? Podłogę drewnianą czy panele?

Czytaj

Jak ubezpieczyć mieszkanie?

Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia mieszkania może się okazać nie lada wyzwaniem. Warto jednak w pierwszej kolejności rozpisać sobie wytyczne odnośnie nabytej nieruchomości oraz tego, co chcemy ubezpieczyć. Mając gotowy konspekt łatwiej znaleźć konkretne polisy dla mieszkania czy części domu, w którym żyjemy. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj

Dom piętrowy czy z poddaszem użytkowym? Co lepsze?

Osoby, które wybierają piętrowy dom, z reguły posiadają mniejszą działkę. Skoro przestrzeń wokół domu jest zbyt ograniczona, naturalnym jest postawienie budynku, który będzie się piął ku górze. Może się jednak okazać, że na danym terenie, gdzie chcemy postawić dom, plan miejscowy zabrania stawiania wysokich budynków. Wówczas musimy sprawdzić rozwiązania z poddaszem użytkowym.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu