Dom od dewelopera – dlaczego jego zakup w czasie w pandemii to dobry pomysł?

Kupić dom od dewelopera w czasie pandemii, czy nie kupić? Oto jest pytanie, a my znamy odpowiedź! Dowiedz się, dlaczego wybór nieruchomości z rynku pierwotnego jest dobrym pomysłem.

Czytaj

Poznaj nas: Paweł Mleczko

Chcemy, żebyście poznali nas trochę bliżej - dziś przedstawiamy Wam Pawła Mleczko, odpowiedzialnego w Solid-Bud głównie za sprawy kadrowe. Co lubi w naszej firmie i jak mu się tu pracuje?

Czytaj

Jak urządzić kuchnię?

Kuchnia to serce domu - tutaj zdecydowanie dzieje się najwięcej. Ważne jest, żeby była przytulna i funkcjonalna. Jak urządzić kuchnię, żeby spełniała obie funkcje?

Czytaj

Sposób na przytulną sypialnię

Sypialnia to prawdopodobnie najważniejsze miejsce w całym domu - to tu się regenerujemy i wypoczywamy po ciężkim dniu. Dobrze, by sypialnia była miejscem przytulnym, do którego będziemy chcieli wracać co wieczór.

Czytaj

Co musisz wiedzieć przed wizytą u dewelopera?

Zakup mieszkania to długi i niełatwy proces. Są takie kwestie, które powinniśmy mieć ustalone jeszcze przed wizytą u dewelopera. Odpowiedzi na niektóre pytania ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji, a także zaoszczędzą Twój czas. Co powinieneś wiedzieć o swoim przyszłym mieszkaniu?

Czytaj

Urban jungle – egzotyka w Twoim domu

Dużo zielonych roślin, egzotyczne wzory i rewia kolorów - styl urban jungle na dobre zagościł w nowoczesnych domach. Koniec z minimalizmem i surowymi wnętrzami, czas na trochę ożywienia! Sprawdź skąd wzięło się urban jungle i jak uzyskać ten efekt w swoim domu.

Czytaj

Ogrzewanie podłogowe w Twoim domu

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w naszych domach. Dyskretna forma ocieplania mieszkania powoli staje się standardem w nowoczesnym budownictwie zapewniając komfort i jednocześnie estetykę. Co warto wiedzieć przed zdecydowaniem się na podłogówkę?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu