Postanowienia noworoczne, czyli planujemy remont mieszkania

Kupiłeś nieruchomość, której nie zdążyłeś wykończyć? Od lat na twojej liście postanowień znajdują się nieśmiałe marzenia o remoncie? Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiesz, jak dotrzymać tej szczególnej noworocznej obietnicy, skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj

Wpływ natury na zdrowie psychiczne

Nie od dziś wiadomo, że natura pozytywnie wpływa nie tylko na naszą sferę fizyczną, ale też na zdrowie psychiczne. Już kilkanaście minut spędzonych na łonie natury przyniesie nam ukojenie i spokojny umysł. Właśnie dlatego warto zamieszkać w miejscu, które będzie oferować nam bliskość przyrody.

Czytaj

Odbiór techniczny mieszkania

Techniczny odbiór mieszkania to ostatni, bardzo ważny etap zakupu mieszkania u dewelopera. Nabywcy mieszkania mogą jeszcze zgłosić ostatnie uwagi odnośnie zakupionej nieruchomości. Na co zwrócić uwagę?

Czytaj

Jak dobrze żyć z sąsiadem?

Według 93% Polaków utrzymywanie dobrych relacji z sąsiadami jest potrzebne w codziennym życiu. Często zdarza się jednak, że pojawiają się małe konflikty, a atmosfera gęstnieje. Jak dobrze żyć z sąsiadem?

Czytaj

Jak urządzić pokój ucznia?

Pierwsze dni szkoły za nami! Zeszyty, książki, długopisy - na pewno wszystko już kupione i gotowe na następny rok szkolny. A co z pokojem naszego ucznia? Jak powinien wyglądać, żeby dobrze służył do nauki?

Czytaj

Dlaczego warto mieszkać na przedmieściach?

Przedmieścia to wygodna lokalizacja do życia na co dzień. Szukamy coraz częściej spokojnego miejsca, które znajduje się z dala od zgiełku miejskiego ale nadal jest na tyle niedaleko centrum miasta, że codzienna komunikacja nie sprawia problemu. Jakie są zalety mieszkania na przedmieściach?

Czytaj

Poznaj nas: Paweł Mleczko

Chcemy, żebyście poznali nas trochę bliżej - dziś przedstawiamy Wam Pawła Mleczko, odpowiedzialnego w Solid-Bud głównie za sprawy kadrowe. Co lubi w naszej firmie i jak mu się tu pracuje?

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7A, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu