10 praktycznych porad, jak zorganizować przeprowadzkę

Kupiłeś dom i zastanawiasz się, jak zorganizować przeprowadzkę? Oto 10 praktycznych porad, dzięki którym przenosiny powinny pójść w miarę szybko i gładko.

Czytaj

Jak ubezpieczyć mieszkanie?

Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia mieszkania może się okazać nie lada wyzwaniem. Warto jednak w pierwszej kolejności rozpisać sobie wytyczne odnośnie nabytej nieruchomości oraz tego, co chcemy ubezpieczyć. Mając gotowy konspekt łatwiej znaleźć konkretne polisy dla mieszkania czy części domu, w którym żyjemy. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj

Dom piętrowy czy z poddaszem użytkowym? Co lepsze?

Osoby, które wybierają piętrowy dom, z reguły posiadają mniejszą działkę. Skoro przestrzeń wokół domu jest zbyt ograniczona, naturalnym jest postawienie budynku, który będzie się piął ku górze. Może się jednak okazać, że na danym terenie, gdzie chcemy postawić dom, plan miejscowy zabrania stawiania wysokich budynków. Wówczas musimy sprawdzić rozwiązania z poddaszem użytkowym.

Czytaj

Wnętrza trendy 2019. Co sprawdzi się w Twoim domu?

Nowy Rok, nowe mieszkanie, nowe pomysły na wnętrza. Niezależnie od tego jakiego typu lokum posiadasz - bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Zielonej Górze czy mieszkanie dwupoziomowe - każda przestrzeń powinna być odpowiednio i starannie zaprojektowana. W 2019 roku w aranżacji wnętrz królować będzie kilka elementów. Jakich? Sprawdźcie poniżej.

Czytaj
SOLID-BUD

dane kontaktowe

Sebastian Kwiatkowski – właściciel
tel. 504-356-012

Joanna Dobrucka – administracja
tel. 881-964-933

Adres biura
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro@solid-bud.eu

Dane firmy
SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
Radosławice 4, 67-108 Lubięcin
NIP: 925-184-86-20

masz pytania?

Masz pytania?

Adres biura
ul. Kożuchowska 7, 65-364 Zielona Góra
tel. +48 881 964 933
e-mail: biuro@solid-bud.eu